Samsung 860 Evo SSD nasıldır?

• Konuyu başlatan Leshy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 5B

Leshy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-AMD RYZEN 5600
-G-SKİLL TRİDENT Z NEO 32 GB 4000 MHZ DDR4
-ASUS ROG STRİX B550-F GAMİNG WİFİ(II)
-SAPPHİRE NİTRO PLUS RX6700XT
-SAMSUNG 980 PRO 2TB NVME M2 SSD
-SAMSUNG 870 2TB SSD
-COOLER MASTER HAF500
-DEEPCOOL AK400 COOLER
SSD olarak bunu almayı düşünüyorum. Oyun bilgisayarı topluyorum, başka herhangi bir şey yapmayacağım. Farklı önerileri olan varsa bekliyorum. Not: 250GB maksimum.

Samsung, SSD tarafının en üst markasıdır. 860 Evo'da Samsung'un SATA platformunda çıkardığı ve SATA SSD'lerin en uzun ömürlüsü ve en sağlıklısıdır. Bir hatası olmaz, alır takarsın. Yıllarca kafa rahat.

M2 olanını almayı düşünüyorum. Pek bir fark yoksa aralarında, SSD olanını alıyım o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videoya göz atmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

M2 olanını almayı düşünüyorum otomatik düzeltme yapmış pek bir fark yoksa aralarında SSD olanını alıyım o zaman.
M2 ile normal SSD arasında fark var. M2 SSD'ler daha hızlı oluyor.
Kendim 850 Evo M2 SSD kullanıyorum. 4500 MB/S 3400 MB/S yazma hızı alıyorum Rapid mode ile. Üstelik 4 yıllıkta garantisi var.

M2 ile normal SSD arasında fark var. M2 SSD'ler daha hızlı oluyor.
Kendim 850 Evo M2 SSD kullanıyorum. 4500 MB/S 3400 MB/S yazma hızı alıyorum Rapid mode ile. Üstelik 4 yıllıkta garantisi var.
SATA SSD ile M.2 SATA SSD hızları aynı oluyor. Tek farklı olan M.2 NVMe.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı