Samsung 870 Evo 1 TB Amazon'da 1202 TL

Sebebi nedir? Amazon'dan alınca kargolarla uğraşmak, herhangi bir sorun olduğunda servise göndermek daha sıkıntılı değil mi? Vatan en azından her yerde bulunuyor. Sebebini merak ettim, vatandan almayı düşündüğüm için.

Amazon'dan sipariş ettiğim ürün 1 gün içinde elime geçiyor.
Amazon'dan aldığım bir üründe sorun olunca en ufak pürüz çıkarmadan çözüyorlar.
Aldığım ürün indirime girerse bana para gönderiyorlar.(bunu sürekli ve kesin yapmıyorlar ama ara ara yapıyorlar)
1 ay içinde en ufak laf etmeden iade kabul ediyorlar.

Amazon'dan sipariş ettiğim ürün 1 gün içinde elime geçiyor.
Amazon'dan aldığım bir üründe sorun olunca en ufak pürüz çıkarmadan çözüyorlar.
Aldığım ürün indirime girerse bana para gönderiyorlar.(bunu sürekli ve kesin yapmıyorlar ama ara ara yapıyorlar)
1 ay içinde en ufak laf etmeden iade kabul ediyorlar.
Ek olarak aracı oldukları satışları bile iade kabul ettiklerine denk geldim. 1 aydan sonra dahi iade kabul edebiliyorlar. Amazon cidden bayağı ayrı bir boyut.

Sebebi nedir? Amazondan alınca kargolarla uğraşmak, herhangi bir sorun olduğunda servise göndermek daha sıkıntılı değil mi? Vatan en azından her yerde bulunuyor. Sebebini merak ettim, vatandan almayı düşündüğüm için.
Tam tersi, en sıkıntısızı Amazon. Vatan kadar kanser bir firma yok, sosyali pek takip etmiyorsunuz galiba.

Umarım iptal etmezler. Karaborsacılığı ve fırsatçılığı engellemek amaçlı Amazon çoklu siparişleri iptal edebiliyor.

Fiyat o kadar iyi ki, gram depolama ihtiyacım olmamasına rağmen almamak için zor tutuyorum kendimi. İtopya bayram indirimi falan derken monitör alacaktım parayı çarçur ettim.

Fiyat o kadar iyi ki.
Hocam, anakartı NVMe destekleyenler için o kadar da iyi bir fiyat değil açıkçası. 150 lira farkla kaliteli 1 TB NVMe modeller başlıyor çünkü. SATA zorunluysa anca alınabilir.

Geri
Yukarı