Samsung 870 Evo 250 GB 315,99 TL

Niye ki? SATA da alınmaz o zaman. :D

250 GB gibi neredeyse USB bellek boyutu denilebilecek bir kapasite için M.2 yuvası işgal edilmez. Saçmalık tamamen. 6 tane SATA yuvan varken SATA alınabilir tabii, M.2 ise 1-2 tane oluyor genelde.

Son düzenleyen: Moderatör:
250 GB gibi neredeyse USB bellek boyutu denilebilecek bir kapasite için M.2 yuvası işgal edilmez. Saçmalık tamamen.

Hocam boş duracağına alacak zaten o seviyede bir M.2 alacak kişinin maksimum yapacağı şey Windows yükleyip en çok kullandığı ve oynadığı oyunları yüklemek.

Hocam boş duracağına alacak zaten o seviyede bir M.2 alacak kişinin maksimum yapacağı şey Windows yükleyip en çok kullandığı ve oynadığı oyunları yüklemek.

150 daha koysun 500 GB alsın bari alacak olan. Tabi kararına saygı duyarım ama SATA daha mantıklı geliyor bana o kapasitede.

150 daha koysun 500 GB alsın bari alacak olan. Tabi kararına saygı duyarım ama SATA daha mantıklı geliyor bana o kapasitede.

Hocam, ben de senin dediğin gibi yaparım ancak o kadar da saçma değil bence. 120GB alanlar bile vardır ayrıyeten ben 250GB alıp sonradan yükseltme ihtiyacı duyarsam ve yer yoksa... https://www.trendyol.com/alfais/435...2_RkuuTcW-1Pz4OjcabWmcqXWaK2AfiRoCfkIQAvD_BwE Slottakini buna takarım. Ayni markanın mini SATA to SATA versiyonunu kullanıyorum, hız kaybı olmadı, 6 aydır sorunsuz çalışıyor laptopta.

Satıcıyı hiç görmedim, GittiGidiyor'da bazı satıcılar kutusu açılmış ürünler satıyor arkadaşlar, sadece belirtmek istedim. Sorun olursa hemen iade edin. Çok ikinci el ürün dolaşan bir site.

250 GB gibi neredeyse USB bellek boyutu denilebilecek bir kapasite için M.2 yuvası işgal edilmez. Saçmalık tamamen. 6 tane SATA yuvan varken SATA alınabilir tabii, M.2 ise 1-2 tane oluyor genelde.
Alınmaz demek yanlış olur bence. Kullanıma bağlı olarak alınabilir. 250 GB M.2 SSD'ye e-Spor oyunları hep birlikte kurulup oynanabilir bile. Ben de aradaki fark az olduğu için 500 aldım ama dediğim gibi kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterir.

Boot drive diye bir şey duymadınız galiba.
Yahu anlatamadığım 250 GB için M.2 yuvası işgal edilmez diyorum, aynı RAM yuvasını işgal etmek gibi yükseltmek istersen elindekini büyük ihtimal ya satmak ya da çevirici alarak kullanmak zorunda kalacaksınız diyorum, paranıza yazık 150 lira daha koyup 500 GB alınmalı diyorum yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı