Rehber Samsung 870 EVO teknik özellikleri

Daha dün Samsung 860 EVO 500 GB satın aldım. İade edip bu modeli beklemeye değer mi sizce? Bilgisayarımı oyun için kullanmıyorum. SolidWorks, Matlab gibi programlar için kullanıyorum. Teknik özelliklerine baktığımda çok bir fark göremedim. Sizce iade etmeli miyim?

Daha dün Samsung 860 EVO 500 GB satın aldım. İade edip bu modeli beklemeye değer mi sizce? Bilgisayarımı oyun için kullanmıyorum. SolidWorks, Matlab gibi programlar için kullanıyorum. Teknik özelliklerine baktığımda çok bir fark göremedim. Sizce iade etmeli miyim?
Piyasaya ne zaman ve hangi fiyata gireceğini bilsem bekleyin veya beklemeyin derdim ama emin değilim bu konuda. 860 EVO'yu uygun fiyata aldıysanız (500-530₺) hiç elleşmeyin derim.

Hocam, sitesinde 3 bit MLC yazıyor. Multiple'dı değil mi MLC'deki "M" :D Güzel pazarlama oyunu.
Technopat 980 Pro incelemesinde de benzer bir noktaya değinmişti. (Zaman ayarlı)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda da bahsedilmiş zaten aynı şekilde, yeni nesil Pro'larda bile TLC bellek kullanılmış. MLC olması pek mümkün görünmüyor ki zaten fiyat faktöründen dolayı.

Hocam, sitesinde 3 bit MLC yazıyor. Multiple'dı değil mi MLC'deki "M" :D Güzel pazarlama oyunu.
Teşekkür ederim, gözden kaçırmışım bunu. Ben de MLC olduğunu gördüğümde şaşırmıştım, bu fiyatta bir modelde nasıl olur diye. Düzeltilmesi için raporluyorum.

Geri
Yukarı