Samsung 870 QVO Nasıldır?

Alice03

Hectopat
Birkaç aydır 480GB M2'nin yetersiz gelmeye başlamasıyla 1TB SSD almayı düşünüyordum. 1000TL bütçeyle ne alabilirim diye bakarken anladığım kadarıyla yeni seri olan Samsung 870 QVO ile karşılaştım. Sizce nasıldır, 860 EVO'dan iyi midir veya Samsung'u bırak şunu al dediğiniz bir SSD var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

Birkaç aydır 480GB M2'nin yetersiz gelmeye başlamasıyla 1TB SSD almayı düşünüyordum. 1000TL bütçeyle ne alabilirim diye bakarken anladığım kadarıyla yeni seri olan Samsung 870 QVO ile karşılaştım. Sizce nasıldır, 860 EVO'dan iyi midir veya Samsung'u bırak şunu al dediğiniz bir SSD var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.
Bir haftadır kullanıyorum, bütün oyun programlarını kurdum şu ana kadar bir problem yaşamadım. 892₺ trentyoldan aldım. Yükleme ekranlarındaki süreler çok fark ediyor. Bu ssd tavsiye ederim

Ben de Samsung QVO 870'i yeni aldim. Toshiba bilgisayarım C855 canavara dönüştü. 4 saniyede açılıyor. Açıldığı gibi herhangi bir program ac tıkanmiyor. Keske oncesinden alsaydim. Bilgisayarimi yeni sevmeye başladım. Oyunları çok iyi aciyor artık.

Geri
Yukarı