Samsung 970 EVO Plus 1TB kötü mal mı satıyor?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar şöyleki Samsung 970 EVO Plus 1TB kalitesini değiştirmiş, bu ürünü ben de kullanıyorum 2020 Temmuz'da aldım fakat böyle bir haber gördüm Technopat'tın anasayfasında. Şu an çok korkuyorum ben kötü ürün mü kullanıyorum? Biri bana anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şöyleki Samsung 970 EVO Plus 1TB kalitesini değiştirmiş, bu ürünü ben de kullanıyorum 2020 Temmuz'da aldım fakat böyle bir haber gördüm Technopat'tın anasayfasında. Şu an çok korkuyorum ben kötü ürün mü kullanıyorum? Biri bana anlatabilir mi?

Samsung'un böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

O değil de şu an yeni çıkan Samsung SSD de çakma füryası başlamış alırsanız SSD sadece Samsung'un kendi sitesinden alın piyasa karmaşık diye söylentiler var.

Bu aralar sahte Samsung ürünleri de çoğalmış. Dikkatli olmak gerekir. Güvenli yerlerden almak da gerekli.

Hepsiburada satıcılı alan arkadaş konu açtı sahte gelen ürünü değiştirmişler oda sahte çıkmış sanırım durum karışık Samsung Türkiye bu konuya el atmıyor kendisi satmadığı için haklı olarak yine de sahte ürünün peşine düşülmeli bir çeşit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şekilde bende sizle aynı fikirdeyim haber tam da doğru mu emin olamadım hala korkuyorum
@Hamzz @Yener K. hocam bakar mısınız konuya?
Her ürünün sahtesini yapabilirler, bu durumlara muzdarip olmamak için güvenilir satıcılardan araştırarak almak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı