Samsung 970 EVO Plus 1TB kötü mal mı satıyor?

1000 liralık ssd için ölüyorsan sıkıntı büyük.

Bu modellerde ufak değişiklikler olabilir ama bu onları kötü yapmaz. Benim kullandığım SN750 için de öyle diyorlardı ama taş gibi model bunlar. 970 EVO Plus için kafama takmazdım kaliteli model, 980 gibi (Pro olmayan) çöpler varken her yeri değişse ne olur. 😄

@370335 alıntıyı senden yapacaktım yanlış gitmiş.

Samsung değiştrilmedğini söylüyor bileşenlerin bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar @wolfmanranks @Haylaz2961 @Hamzz
Attığım yazılara bakıyor musun?

Bu modellerde ufak değişiklikler olabilir ama bu onları kötü yapmaz. Benim kullandığım SN750 için de öyle diyorlardı ama taş gibi alet sonuçta. 970 EVO Plus için kafama takmazdım kaliteli model, 980 gibi (Pro olmayan) çöpler varken her yeri değişse ne olur. 😄
Bana konu sahibinin böyle minnacık ve saçma bir şey için çok korkuyorum demesi ilginç geldi.

Bana konu sahibinin böyle minnacık ve saçma bir şey için çok korkuyorum demesi ilginç geldi.

Olabilir o konuda herkesin hissi ayrı olur ama 970 EVO Plus'ın (sahte olmadığı belli) bu değişikliklerden gözle görülür şekilde etkileneceğini sanmıyorum. Mesela 980 çöpünde çakma DRAM var o direkt üretimden falso ama 970 EVO, 970 EVO Plus bunlar güzel aletler.

Bu modellerde ufak değişiklikler olabilir ama bu onları kötü yapmaz. Benim kullandığım SN750 için de öyle diyorlardı ama taş gibi model bunlar. 970 EVO Plus için kafama takmazdım kaliteli model, 980 gibi (Pro olmayan) çöpler varken her yeri değişse ne olur? 😄

@370335 alıntıyı senden yapacaktım yanlış gitmiş.

Bu değiştirilen parça daha fazle performans verebiliyor anlattığnız kadarıyla tam anlamadım cahilim biraz.
Başlıkta yazıyor ki: Samsung 970 EVO Plus'daki donanım değişikliklerini onayladı, belki 980 Pro da etkilenmiş olabilir.

Sayfayı otomatik çeviri ile okumayı da deneyebilirsiniz, değil mi?

Baktım hocam. Şimdi bu bir zarar belirtisi değil anladığım kadarıyla.

Bu değiştirilen parça daha fazle performans verebiliyor anlattığnız kadarıyla tam anlamadım cahilim biraz.

Baktım hocam. Şimdi bu bir zarar belirtisi değil anladığım kadarıyla.
Kontrolcü iyileştirilmiş olsa da NAND yongalarının değişimi sonucu performansı kötü etkileniyor. Daha sıcak çalıştığını da eklemek gerek.

Konu sahibi başka bir şey sormuş bazıları başka bir şey anlamış. Adam sahte SSD demiyor ki, SSD’nin içindeki parçaları kötüleştirme yapılmış mı onu merak ediyor.
WD Blue SSD’lerde mesela ciddi derecede kötüleştirme yaptı mesela haberini paylaşmıştım.

Geri
Yukarı