Samsung 970 EVO Plus 1TB kötü mal mı satıyor?

Bu değiştirilen parça daha fazla performans verebiliyor anlattığınız kadarıyla tam anlamadım cahilim biraz.

Performans 970 EVO Plus gibi iyi kalite ürünlerde gündelik işlerine olumsuz yansıyacak şekilde olmaz bu konuda rahat olabilirsin. Yalnız %97'ye ne kadarlık bir yazma sonrası düştü? Benim SN750 de %97 şu anda ama 1,5 sene ve 30 TB veri yazmada buraya geldi.

2020 Temmuz'da aldım.

Tekrar baktım da @masqueradee doğru söylüyor o zaman böyle durumlar yoktu rahat olabilirsin.

Son düzenleme:
Performans 970 EVO Plus gibi iyi kalite ürünlerde gündelik işlerine olumsuz yansıyacak şekilde olmaz bu konuda rahat olabilirsin. Yalnız %97'ye ne kadarlık bir yazma sonrası düştü? Benim SN750 de %97 şu anda ama 1,5 sene ve 30 TB veri yazmada buraya geldi.

Samsung Türkiye'yle iletişimdeyim bu bilgiyi doğrulamıyor.

Sağlık düşmesi genellikle yazılan veri miktarına bakıyor ama bu durum Samsung'da öyle değildir diye tahmin ediyorum. CrystalDiskInfo paylaşır mısınız?

Şu an benim dert ettiğim konu dediğim gibi bu değil bu değiştirilen bileşenleri kullanma ihtimalim var bu SSD'ye bir zararı var mı peki performansı düşürüyor mu bunu cevaplar mısınız hocam.

Yalanlıyor. Az önce aradım böyle bir haber söz konusu değil dediler.

Aksini söylesin de işinden olsun müşteri temsilcisi. Sanki Samsung'un sahibi ile konuşuyorsun. Sana yanıt veren kişiler belli şeyleri söylemekle yükümlüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı