Samsung 980 M.2 500 GB SSD alınır mı?

Alınmaz.

A2000 çok ucuz diğer ürünlere göre. Bu ürünü alsam sorunsuz 5 sene kullanabilir miyim?
Amacınız işletim sistemi kurmaksa 970 Evo alın. 980, medya depolama için tercih edilebilir yalnızca.
Yok 2. Ssd arıyorum laptop alanı çok az ondan

Çoğu kişiler burada boş yapıyorlar ve milletin aklını karıştırıyorlar sanki kullanmışlar da konuşuyorlar. 980 modelin içinde host Memory buffer sayesinde bilgisayarın kendi RAM'ini kullanıyor. Olay bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
alın izleyin Allah Allah.

Amacınız işletim sistemi kurmaksa 970 EVO alın. 980, medya depolama için tercih edilebilir yalnızca.

Ne alaka boş yapıyorsun burada ben kurdum gayet iyi çalışıyor. Sanki kullandın da dram yok diyecen bilgisayarın RAM'ınden tüketiyor sadece ve bütçeye uygun olanını çıkardılar. Bir şeyi bilmiyorsan yorum yapma.

Yani program vs. çalıştıracaksınız. Bence de A2000 tercih edilebilir. 980'in dram'inin olmaması ikinci SSD olsa bile yine bir etken.

Senin dediğin SSD çöp; M.2 980 SSD'nin çeyreği bile olmaz.

Fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. Az daha ekleyip P5 almak çok daha mantıklı. Ya da indirimden CS3030.

Neden haketmiyormuş? Ben kullanıyorum memnunum kullanmadan konuşma!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı