Elektronik Samsung 980 Pro 1 TB 1.965 TL

Atlamayın diyorsun stokta kalmıyor fiyat yükseliyor senin düşüncenle herkes beklese tilkiler SSD'nin işini bittirir.
Konu başlığındaki Samsung 980 PRO isimli SSD'nin bizzat sahibi olduğum için böyle bir söz söylemeye hakkım olduğunu düşündüm. Öyle aham şaham bir indirim değil zaten 2050 TL civarında olan SSD 100 TL ucuzlamış sadece.

Hocam sırf mesaj yazmak için yazmayın böyle böyle 2000 3000 mesaj kasıp ahkam kesmeyin hadi hayırlı işler.

Ahkam mı harbiden komiksin benim amacım buraya mesaj yazmak değil indirimli düşük fiyatlardaki ürünleri paylaşmak demek sizde sırf ortamı germek için anlamsız cevaplar yazıyorsunuz haydi size kolay gelsin.

Amazon mu siparişi bekletiyor.

Fiyat yükselmeden alacaksın herkesin lafına göre değil herkes kafasına göre söyler yok fiyatı biraz daha düşer yok yükselir başkasına göre hareket edersek bir şey alamayız şu an 990 Pro'ya para dökmek çok mantıksız iş amaçlı kullanılacaksa verilir oyun amaçlı bu kadar para dökme adı üstünde israf.

Amazon siparişi bekletti stok kalmamış diye stoklara gelince göndereceklermiş. Bende iptal ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı