Çözüldü Samsung 980 Pro SSD hız düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

433936

Decapat
Samsung 980 Pro SSD kullanıcıyım. Almam gereken okuma ve yazma değerleri yaklaşık sırasıyla 7000/5000 MB olması gerekirken ben 2500 MB sabit hız alıyorum (testi as SSD programı ile yaptım). Sorunun anakartta olduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı SSD ve başka anakarta sahip bir kullanıcıda değerlerin olması gerektiği gibi olduğunu gördüm. İndirilmesi gereken bütün driverleri indirdim.

Son düzenleme:
Samsung 980 Pro SSD kullanıcıyım. Almam gereken okuma ve yazma değerleri yaklaşık sırasıyla 7000/5000 MB olması gerekirken ben 2500 MB sabit hız alıyorum (testi as SSD programı ile yaptım). Sorunun anakartta olduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı SSD ve anakarta sahip başka bir kullanıcıda değerlerin olması gerektiği gibi olduğunu gördüm. İndirilmesi gereken bütün driverleri indirdim.

Anakartınızdaki M.2 SSD yuvası PCIe 4.0 desteklemiyordur.

Samsung 980 Pro SSD kullanıcıyım. Almam gereken okuma ve yazma değerleri yaklaşık sırasıyla 7000/5000 MB olması gerekirken ben 2500 MB sabit hız alıyorum (testi as SSD programı ile yaptım). Sorunun anakartta olduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı SSD ve anakarta sahip başka bir kullanıcıda değerlerin olması gerektiği gibi olduğunu gördüm. İndirilmesi gereken bütün driverleri indirdim.

Anakartın PCI-e 4.0 desteği yok çünkü eski bir anakart.
B550 veya H510 lazım en az.

Geri
Yukarı