Samsung 980 Pro vs Kingston KC3000

Hocam ASUS ROG iyi olduğuna inaniyorum.

Bende ASUS TUF var soğutması o kadar iyi değildi ROG bir üst modeli olduğu için daha iyidir herhalde.

Peki bu ısınmanın bana zararları ne olur?

Arkadasında dediği gibi dosya aktarımda takılmalar donmalar yaşanır.

Bende ASUS TUF var soğutması o kadar iyi değildi ROG bir üst modeli olduğu için daha iyidir herhalde.

Oyunda o kadar ısınır mı bilemiyorum bende 970 var oyunlarda 50 ile 55 derece arasında çalışıyor.

Oyunda o kadar ısınır mı bilemiyorum bende 970 var oyunlarda 50 ile 55 derece arasında çalışıyor.

Oyunlarda takılma gibi sorunlar olur mu?

Laptopta kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.

@yapiz hocam yardımcı olabilir misiniz?

Laptopta kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.

@yapiz hocam yardımcı olabilir misiniz?

Arkadas laptopta kullanıyormuş o daha iyi bilir.

Soğutmalı SSD çok işe yarar mı?
Hangi SSD daha iyi aradaki fiyat farkına değer mi?
@Artoria Pendragon

Oyunlarda takılma gibi sorunlar olur mu?

Oyunda bende de sorun olmuyor okuma yapıyor çünkü ama başka diskten atacaksanız hafif sorun olabilir mümkünse internetten modelin incelemesini bulup bakın kapakta termal ped var kı diye ama büyük ihtimalle yoktur çünkü SSD'nin üstünde gibi. En mantıklısı kc 3000 alıp 200-300 TL gibi bir fiyata kaliteli bir pad almak.

Yahu aynı fiyattalar diyorum hala paran varsa deniliyor. İnanılmaz. 😅

200 TL fark var, ısı konusunda Samsung çok daha sert üstüne 200 TL'ye pad alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı