Elektronik Samsung 990 Pro 1 TB SSD 2690 TL!

Fırsat: Samsung 990 Pro NVMe M.2 SSD 1 TB Amazon.com.tr
71.12 TL kargo ücreti dahil bu fiyata sonradan genelde hesabınıza iade ediyorlar.

Amazon Germany satıcısı bilen biliyor bu fiyata 1 adet ben aldım alacaklara hayırlı olsun.
Ortalama teslimat süresi 1 hafta.
Geçen seferde bu satıcıdan WD BLACK SN850X 1TB Heatskin M2 aldım bu fiyata yakındı.

Alan varsa yorum yapabilir mi bakalım kaç kişiye faydamız olmuş.

Son düzenleme:
Fırsat: Samsung 990 Pro NVMe M.2 SSD 1 TB Amazon.com.tr
71.12 TL kargo ücreti dahil bu fiyata sonradan genelde hesabınıza iade ediyorlar.

Amazon Germany satıcısı bilen biliyor bu fiyata 1 adet ben aldım alacaklara hayırlı olsun.
Ortalama teslimat süresi 1 hafta.
Geçen seferde bu satıcıdan WD BLACK SN850X 1TB Heatskin M2 aldım bu fiyata yakındı.

Alan varsa yorum yapabilir mi bakalım kaç kişiye faydamız olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bi video görmüştüm alıcak varsa göz gezdirmekte fayda var.

Hayırlı olsun. Ben de Amazon Hollanda'dan almıştım. Henüz takmadım üşengeçliğimden.
Yukarıdaki videoda zaten yazılımsal hata düzeltirler diye bir ibare var ve düzeltildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
böyle bir video görmüştüm alacak varsa göz gezdirmekte fayda var.

Hocam Firmware yazılımsal bir şey o konuda düzeltilir benim için sıkıntı değil çünkü şu an WD Black SN850X 1TB Heatskin var üstünde sistemde onu kullanıyorum. Diğer ısınma sorunu da benim anakartta soğutma blokları çok iyi MSI MAG Z690 Torpedo ve kasanın da soğutma performansına iyi diye böyle sorunlar beni etkileyeceğini sanmıyorum. Bir de Samsung'un m2.lerinde de Cacheden dolayı yavaşlamalar mevcut o sorunu halen çözmediler ve onun sorununu ben önbelleği temizlemekle hallediyorum.

Kargo ücreti iadesi sadece bu ürün için mi geçerli? Başka almak istediğim ürünler var lakin kargo ücretinden dolayı almıyordum. İade olayını hiç duymamıştım.

Amazon Germany satıcısından ben şu ana kadar ne aldıysam bana iade geldi ve hatta Amazon Amerikan'da aldım onun bile iadesi geldi.
Hatta bazen ek olarak depo depozito ücreti bile geri geldi zaten satın alırken ödeme bölümünde yazıyor.Depo ücreti.

böyle bir video görmüştüm alacak varsa göz gezdirmekte fayda var.

Hocam ürün MSI anakartında kullanıyorum sıcaklık boşta 38 iş yükünde 50 dereceyi geçmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı