Samsung A02s aldıktan 1-2 ay sonra kasar mı?

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Samsung A02s aldıktan 1-2 ay sonra kasar mı arkadaşlar? 10 gün önce aldım telefonu bazı yerlerde okuduğuma göre telefon 1-2 ay sonra oyunları bırakın arayüz de kasmaya başlar diyorlar sizce doğru mu? Bu arada telefon 4 GB RAM 64 GB hafızası var iade alırlar mı sizce? Vatan Bilgisayar'dan aldım iade alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım güncellemesi aldıkça kasmaya veya iyileşmeye başlar. Kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterir kısaca.

Yani iade etmeye gerek var mı o zaman yazılımı güncellemeyim bunda bir sakınca var mı?

Kullanıma bağlı. Ben A11 kullanıyorum 4 aydır. Şimdilik herhangi bir donma sorunu olmadı. Uygulamalar ve güncelleştirmelerde telefonun yavaşlamasına etkili.

Kullanıma bağlı. Ben A11 kullanıyorum 4 aydır. Şimdilik herhangi bir donma sorunu olmadı. Uygulamalar ve güncelleştirmelerde telefonun yavaşlamasına etkili.

Sadece Instagram TikTok PUBG(kasmadan oynayabiliyorum) dls 21 WhatsApp ve Discord var.

Bence ilk 1 ya da 2 yıl çok büyük bir kasma sorunu olmaz. Zamanla uygulamaların güncelleşmesiyle beraber kasmalar artabilir.

Belki o zamana kadar yeni bir telefona geçerim arada bir sıfırlamanın bir faydası olur mu?

Geri
Yukarı