Samsung A10 ses sorunu

Aaaapşu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonu aldığımızdan beri bazen telefon açık olmasına rağmen karşı taraf arama yapınca kapalıymış gibi gözüküyor, sıklıkla konuşma esnasında birden karşı tarafın sesi kesiliyor ama görüşme devam ediyor bazen benim sesim gitmiyor kapatıyorlar. Ben bunu garantiye versem nasıl çözecekler devamlı olmuyor bazen 5 aramada 2 kez oluyor bazen hiç olmuyor tam ihtiyaç olduğunda arama yapmıyor. Garanti kaç günde geri verir? Garanti binasına kendim teslim edeceğim.

1.Telefona hard reset atmayı denediniz mi? Sıkıntınız yazılımsal olabilir.
2.Eğer bir sıkıntı var ise serviste anlaşılır endişeniz olmasın.
3.Servise verilen bir cihazın 21 iş günü azami tamir süresi vardır.

1.telefona hard reset atmayı denediniz mi? Sıkıntınız yazılımsal olabilir.
2.eğer bir sıkıntı var ise serviste anlaşılır endişeniz olmasın.
3.servise verilen bir cihazın 21 iş günü azami tamir süresi vardır.

Bu telefondan önce eskiden S3 mini vardı onda da ses sorunu vardı iki kez garantiye verdik sorun yok denilerek geri gönderildi. Bunda da aynı şekil de boşuna bir ay telefonsuz kalmak istemiyoruz.
Aynı hattı aynı yerde başka cihazla deneyin.
Anlattığınız sorunlar şebeke kaynaklıda olabilir.
Başka ilçelerde de aynı sorunu veriyor, hattı yeni çıkardım telefona takmak için. Hat kesiminde sorun olmuş olabilir mi acaba?

Bu telefondan önce eskiden S3 mini vardı onda da ses sorunu vardı iki kez garantiye verdik sorun yok denilerek geri gönderildi. Bunda da aynı şekil de boşuna bir ay telefonsuz kalmak istemiyoruz.

Başka ilçelerde de aynı sorunu veriyor, hattı yeni çıkardım telefona takmak için. Hat kesiminde sorun olmuş olabilir mi acaba?

Olabilir SIM kart arızası olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı