Samsung A10s aşırı kasıyor

efeekw

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Samsung A10s kullanıyorum ve o kadar kasıyor ki. Bir çözümü vesaire varsa yardımcı olabilir misiniz? En basitinden Clash Royale gibi bir oyunda bile kasıyor. Telefonu düzenli olarak yeniden başlatıyorum. 2 veya 2.5 ayda bir telefonu sıfırlıyorum. Pil tasarrufu açık değil. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Telefon genel olarak sıkıntılı. Birçok tanıdığım kullanıyor hepsi aynı sıkıntıdan şikayetçiler. Telefonu sıfırlamak , yeniden başlatmak , depolamayı boşaltmak falan hepsi boş iş. Telefon gerçekten çok kötü ve ben çözümünü bulamadım.
7 Yıllık S6 telefonum A10s i tokatlar , ikiye böler.

Öncelikle merhaba. Samsung A10s kullanıyorum ve o kadar kasıyor ki. Bir çözümü vesaire varsa yardımcı olabilir misiniz? En basitinden Clash Royale gibi bir oyunda bile kasıyor. Telefonu düzenli olarak yeniden başlatıyorum. 2 veya 2.5 ayda bir telefonu sıfırlıyorum. Pil tasarrufu açık değil. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

A20 kullanıyorum A20'de aynı ama sizin kadar kötü değil ne yapalım kasmayan telefon arıyorum derseniz en az 5binlirayı cepten çıkarmanız gerek parasızlık ne yapalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı