Samsung A12 Çok kasıyor

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorum giriş seviyesi bir telefon fakat bu kadar kasması bana anlamsız geliyor, gayet soğukkanlı biri olmama rağmen birkaç hafta önce hiçbir şeyi yedeklemeden bir anda sinirlenip telefonu sıfırladım, elime ne geçti ? Deli gibi kasmaya devam eden boş bir telefon. İnstagramda reels izleyemiyorum, Youtube'den video seyredemiyorum, Google'dan birşey araştırmaya çalışssam 5-10 kat daha uzun sürüyor, oyun konusuna girmiyorum bile, durum bu şekilde, ne yapabilirim bir nebzede olsa hızlanması için ?

Biliyorum giriş seviyesi bir telefon fakat bu kadar kasması bana anlamsız geliyor, gayet soğukkanlı biri olmama rağmen birkaç hafta önce hiçbir şeyi yedeklemeden bir anda sinirlenip telefonu sıfırladım, elime ne geçti ? Deli gibi kasmaya devam eden boş bir telefon. İnstagramda reels izleyemiyorum, Youtube'den video seyredemiyorum, Google'dan birşey araştırmaya çalışssam 5-10 kat daha uzun sürüyor, oyun konusuna g irmiyorum bile, durum bu şekilde, ne yapabilirim bir nebzede olsa hızlanması için ?
Samsung müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Eğer virüs girmemişse veya çok eskimemişse bir telefonun bu kadar kasması normal değil. Değişimi yaparlar büyük ihtimalle.

OneUI biraz ağır bir arayüz olduğu için telefonda'da giriş seviye MT6765 işlemci olduğu için OneUI arayüzünü kaldıramıyor hepsi bu.

Hıcam çok anormal bir durum. Benim 4 senelik j7 prime2 bile bu kadar kasmıyor.

Hocam birde güncelledikten sonra hızlandığını söylüyorlar. Güncelleme yapabilirsiniz.

Hıcam çok anormal bir durum. Benim 4 senelik j7 prime2 bile bu kadar kasmıyor.

Hocam birde güncelledikten sonra hızlandığını söylüyorlar. Güncelleme yapabilirsiniz.
Güncelleme yaptıktan sonra istersek eski haline tekrar dönebiliyor muyuz ? Bu arada doğum gününüz kutlu olsun :)

Güncelleme yaptıktan sonra istersek eski haline tekrar dönebiliyor muyuz ? Bu arada doğum gününüz kutlu olsun :)
Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Geri dönülemiyordu android telefonlarda.
Eski sürüme döndüğünüzde verileriniz sıfırlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı