Samsung A20 serviste mi yaptırılmalı telefoncuda mı?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba Samsung A20 telefon kullanıyorum 3. yılı son zamanlarda telefonun kendi kendine açılıp kapandığını gördüm hacklendi falan diye format attım yok çare etmedi e garantisi de yok ben ne yapabilirim? Sizce servisinde ücret vererek mi yaptırmalıyım? Çok fahiş fiyat sunarlar onlarda yoksa normal bir telefoncuda mı yaptırsam Sakarya serdivanda yaşıyorum arifiyede varsa bildiğiniz güzel bir telefoncu oraya vermek isterim telefonumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefoncular şarj soketini bile değiştirmeyi bilmiyorlar. Ben lehim makinesi alıp kendim değiştirdim.:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Samsung A20 telefon kullanıyorum 3. yılı son zamanlarda telefonun kendi kendine açılıp kapandığını gördüm hacklendi falan diye format attım yok çare etmedi e garantisi de yok ben ne yapabilirim? Sizce servisinde ücret vererek mi yaptırmalıyım? Çok fahiş fiyat sunarlar onlarda yoksa normal bir telefoncuda mı yaptırsam Sakarya serdivanda yaşıyorum arifiyede varsa bildiğiniz güzel bir telefoncu oraya vermek isterim telefonumu.
Tabikide servis. Telefoncuya telefonu veren daha beter şekilde geri alıyor. Batarya için verirsin hoparlör bozulur. Serviste en azından pahalı da olsa düzgün yapılıyor eğer sonuç alınamadığı takdirde tekrar ücret ödemeden yaptırabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı