Samsung A20'ye gelen dolandırıcı uyarısı

SütaşAyran

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
dolandırıcı bilgileri;

IP adresi;

5.1**.***.***

Telefonu Galaxy a20.

Telefon numarası;

+90 5*** *** ***

Konu;

Bir gün Instagram'dan bana birileri aşk ile alakalı şeyler yazdı sonra dolandırıcı olduğunu fark ettim tehdit edeyim dedim korkmadı bana bir şey olmaz gibisinden şeyler yazdı bende başka insanlar mağdur olmasın diye bilgilerini paylaşıyorum. Bu grupmu desem ne desem sanırım abaza insanları kandırıp şantaj yapmayı düşünüyor. Bir arkadaşımı taciz ediyormuş her gün.

Son düzenleyen: Moderatör:
dolandırıcı bilgileri;

IP adresi;

5.177.246.129

Telefonu Galaxy a20.

Telefon numarası;

+90 551 178 11 59

Konu;

Bir gün Instagram'dan bana birileri aşk ile alakalı şeyler yazdı sonra dolandırıcı olduğunu fark ettim tehdit edeyim dedim korkmadı bana bir şey olmaz gibisinden şeyler yazdı bende başka insanlar mağdur olmasın diye bilgilerini paylaşıyorum. Bu grupmu desem ne desem sanırım abaza insanları kandırıp şantaj yapmayı düşünüyor. Bir arkadaşımı taciz ediyormuş her gün.

Bence bilgileri herkese açık ortamda paylaşma senin başın yanar. Yani ortada herhangi bir suç yok direk engelle ve geç burada bilgileri paylaşmamalısın senin başın yanar tekrar söylüyorum. Eğer insanları bilgilendirmek amaçlı yapacaksan direk Instagram adresini ver kullanıcının. Şikayet etsinler ve engellesinler

@serhat. 48 doğru diyorsun telefon numarasını sansurledim sence ne yapılabilir her gün arkadaşımı taciz edercesine mesaj atıyormuş.
Bence bilgileri herkese açık ortamda paylaşma senin başın yanar. Yani ortada herhangi bir suç yok direk engelle ve geç burada bilgileri paylaşmamalısın senin başın yanar tekrar söylüyorum. Eğer insanları bilgilendirmek amaçlı yapacaksan direk Instagram adresini ver kullanıcının. Şikayet etsinler ve engellesinler.

Bu arada telefon numarasını sürpriz bozandan silersen iyi olabilir.

dolandırıcı bilgileri;

IP adresi;

5.1**.***.***

Telefonu Galaxy a20.

Telefon numarası;

+90 5*** *** ***

Konu;

Ben anlamadım spoiler'de ki bilgiler dolandırıcılara mı ait?

@serhat. 48 doğru diyorsun telefon numarasını sansurledim sence ne yapılabilir her gün arkadaşımı taciz edercesine mesaj atıyormuş.

Arkadaşın neden engellemeyi denemiyor? Tanımadığı insanlardan mesaj almak istemiyorsa engellesin direk
Zaten ortada kendisine zarar verebilecek durum yok
Tehdit, Dolandırma vb. gibi şeyler olmadıgı sürece engelle gitsin başınıza bela almayın derim

Arkadaşlar hukuki süreç başlattık sürekli yeni hesap açıp yazıyor arıyor rahatsız taciz ediyor.

Arkadaşlar hukuki süreç başlattık sürekli yeni hesap açıp yazıyor arıyor rahatsız taciz ediyor.

Hocam ne hukuki süreci Allah aşkına niye uğraşıyorsunuz tanımadığınız insanlarla
Ben anlamadimki? Size bir zararı yoksa nereden hesap açarsa açsın engelleyin elin adamıyla uğraşmayın kimdir nedir bilmiyorsunuz son kez uyarayım sizi başınıza bela olurlar. Siz bilirsiniz tabii ki ama ben söylemiş olayım

Geri
Yukarı