Samsung A22 telefona Android 13 yüklenmeli mi?

Rias_Gremory

Hectopat
Samsung'un A ailesinden A22 model bir telefon kullanıyorum. Telefonuma One UI Core 5 yükseltmesi (Android 13) yazılım güncellemesi gelmiş. Yapmalı mıyım? Deneyimleyen var mı? Şu an Android 12 kullanıyorum.

Samsung'un a ailesinden A22 model bir telefon kullanıyorum. Telefonuma One UI Core 5 yükseltmesi (Android 13) yazılım güncellemesi gelmiş. Yapmalı mıyım? Deneyimleyen var mı? Şu an Android 12 kullanıyorum.

A23 kullanıyorum ve güncellemeyi yaptım, tasarım dışında gözle görülür bir değişiklik olmadı, performans açısındanda ilk geçtiğimde çok ara ara takılmalar oluyordu sonradan düzeldi, bence geçmeye gerek yok.

Samsung'un A ailesinden A22 model bir telefon kullanıyorum. Telefonuma One UI Core 5 yükseltmesi (Android 13) yazılım güncellemesi gelmiş. Yapmalı mıyım? Deneyimleyen var mı? Şu an Android 12 kullanıyorum.

Herhangi bir sorun yaşamadım, M22 kullanıyorum aynı cihazlar. Birkaç özellik eklemişler sistemde herhangi bir kasmaya vb. bir şeye yol açmıyor.

Şu an güncellemeyi indiriyorum arayüzü vs. nasıl? İndirmeye değer mi?

Multi-tasking, menülerde değişimler ve Android 13 ile gelen özellikler var kesinlikle yapılmalı bence. Core sürüm olduğu için gene ufak bir özellik olan fotoğraftan yazı çekmeyi koymamışlar, video kaydedici bile yok...

Multi-tasking, menülerde değişimler ve Android 13 ile gelen özellikler var kesinlikle yapılmalı bence. Core sürüm olduğu için gene ufak bir özellik olan fotoğraftan yazı çekmeyi koymamışlar, video kaydedici bile yok...

Sorun olmayacaksa bir şey sormak istiyorum. Multi-tasking nedir ve ne işe yarıyor?

Şu an güncellemeyi indiriyorum arayüzü vs. nasıl? İndirmeye değer mi?

Hocam yanlışlıkla erken gönderdim mesajı tamamını yazamadan, şimdi düzenledim tekrar okuyun bana sorarsanız gerek yok geçmeye.

Herhangi bir sorun yaşamadım, M22 kullanıyorum aynı cihazlar. Birkaç özellik eklemişler sistemde herhangi bir kasmaya vb. bir şeye yol açmıyor.

İkisi aynı cihazlar değil, a serisi yazılım açısından berbat bir seri, ayrıca M22 de G80 işlemci varken a serisinde Snapdragon 600 serisi işlemciler kullanılıyor, o yüzden m serisi kullananlar geçebilir fakat a serisi kullananların geçmesini önermem şahsen daha alt seviye telefonlar bile daha üstün kalıyor.

İkisi aynı cihazlar değil, a serisi yazılım açısından berbat bir seri, ayrıca M22 de G80 işlemci varken a serisinde Snapdragon 600 serisi işlemciler kullanılıyor, o yüzden m serisi kullananlar geçebilir fakat a serisi ve daha düşük model kullananların geçmesini önermem şahsen.

1671903697604.png

Bildiğim kadarıyla A23'te SD 680 var, M23'te SD 750G var. Bazı cihazlar aynı olabiliyor.

Sorun olmayacaksa bir şey sormak istiyorum. Multi-tasking nedir ve ne işe yarıyor?

Birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak, benim bayağı işime yaradığı için güncellediydim.

Eki Görüntüle 1612331

Bildiğim kadarıyla A23'te SD 680 var, M23'te SD 750G var. Bazı cihazlar aynı olabiliyor.

Hocam 680 olduğu söyleniyor fakat CPU Z de 665 yazıyor bende, bu arada M23 ve A23 arasındada ciddi bir performans farkı var hem işlemci olarak hem de en önemlisi yazılım olarak, alt segment telefonlar bile bu seriden daha üstün kalıyor.

Hocam 680 olduğu söyleniyor fakat CPU Z de 665 yazıyor bende, bu arada M23 ve A23 arasındada ciddi bir performans farkı var hem işlemci olarak hem de en önemlisi yazılım olarak, alt segment telefonlar bile bu seriden daha üstün kalıyor.

CPU-Z sakat program hocam, CPU X kullanmanızı veya GSMArena üzerinden kontrol etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı