Samsung A31 nasıldır?

Huawei düşünmüyorum, Google servisleri mevcut değil. Saçma bir şekilde aklıma hala Samsung yatıyor, Oppo almayı düşünüyorum ama ilk defa kullanacağım için tedirginim. Xiaomi hakkında hiçbir fikrim yok.

Hocam Xiaomi donanımsal anlamda,fiyat/performans olarak rakipsiz telefonlar üretiyor. Yazılımı çok zayıf. Bu bütün donanımsal artıları götürüyor diyebiliriz.Rom atılırsa yazılımsal sıkıntı geçerli olmaz.

Oppo markası ise fiyat/performans anlamında her zaman rakipsiz olamasa dahi yazılımsal anlamda çok başarılılar.

Hocam Xiaomi donanımsal anlamda,fiyat/performans olarak rakipsiz telefonlar üretiyor. Yazılımı çok zayıf. Bu bütün donanımsal artıları götürüyor diyebiliriz.Rom atılırsa yazılımsal sıkıntı geçerli olmaz.

Oppo markası ise fiyat/performans anlamında her zaman rakipsiz olamasa dahi yazılımsal anlamda çok başarılılar.
Dediğinize bakılırsa Realme 7 almak biraz daha mantıklı. 64 GB umarım yeterli, Samsung bandında önerebileceğiniz bir telefon var mı? Yani bu fiyat aralığında.

Dediğinize bakılırsa Realme 7 almak biraz daha mantıklı. 64 GB umarım yeterli, Samsung bandında önerebileceğiniz bir telefon var mı? Yani bu fiyat aralığında.

Hocam bütçenin üstünde şu telefonlar var;
İkisi de çok güzel ancak 3200'e ancak Samsung Galaxy M21 64 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ile aynı işlemciyi kullanan Samsung Galaxy M31s 128 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe var.

Hocam bütçenin üstünde şu telefonlar var;
İkisi de çok güzel ancak 3200'e ancak Samsung Galaxy M21 64 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ile aynı işlemciyi kullanan Samsung Galaxy M31s 128 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe var.
Sizce A51 nasıl, yani sanırsam Realme 7 ile karşılaştırılmayacak bir telefon. Oppoda karar kılacağım galiba. Umarım aldıktan sonra bir sorun yaşamam.

Bütçeyi 3900 civarına çekebilirsen iPhone 6s Plus öneririm. Yeni bir cihaz değil fakat 4 yıldır kullanan arkadaş en ufak kasma olmadığını söylüyor. Ben de yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve bir kere bile “Keşke şu özellik de olsa” demedim. Oyunlarda da varsa derslerde de PDF, Word, Excel, PoverPoint gibi dosyaların açılımında da geri kalmıyor. Eski diye düşünme. A52 kullandım beğenmedim. A30 zaten alınmaz. A31 de fazla önermem. iPhone 6s Plus dediğim telefon açıldığında bile kasmıyor. Tabi karar senin.
Alınmaz eski telefon. Kasma yapmıyor olabilir ama ömrü bitmek üzere.

32 modelini alın.

Hocam uzun yıllar kullanacağı için performans önemli. G80 yerine G95 çok daha iyi olur.

Sizce A51 nasıl, yani sanırsam Realme 7 ile karşılaştırılmayacak bir telefon. Oppo'da karar kılacağım galiba. Umarım aldıktan sonra bir sorun yaşamam.

Hocam M31s, A32 ve A31 gibi cihazlardan en büyük eksiği ekran paneli. IPS LCD, AMOLED ekranlardan çok daha kötüdür ama uzun yıllar kullanacağınız için ekran panelinden çok performans önemli. Hafızası sizi üzerse hafıza kartı alın, tabii normal bir hafızanın yerini tutmasına imkan yok ama fotoğraflarınızı, videolarınızı oraya atarsanız 64 GB yeterli olacaktır.

Anladım, şu an radarımda sadece iki telefon kaldı. Realme 7 veya M31s bu ikisi arasında bir karar kılmayı düşünüyorum şu anlık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım, şu an radarımda sadece iki telefon kaldı. Realme 7 veya M31s bu ikisi arasında bir karar kılmayı düşünüyorum şu anlık.

Hocam 1-2 sene kullanırsanız Realme 8'i bekleyin. Uzun yıllar kullanacaksanız (yanlış hatırlamıyorsam 4-5 yıl dediniz) ROM atılmış X3 NFC en iyi seçim olur. ROM atamam derseniz en iyi seçenek Realme 7.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı