Samsung A32 VS A23

Enss755

Hectopat
Arkadaşlar ikici el 5 aylık A32 mi yoksa 1 günlük A23 mü almalıyım? İkisinin fiyatı da 3600 TL. Ben kendim araştırdığımda A23 çok daha iyi olduğunu gördüm ama yine de size bir sorayım dedim. Oyun filan oynanmayacak, günlük kullanım için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf ekran nedeniyle bile A32 daha alınası. A23 yerine M.23 daha mantıklı. O da maalesef ekrandan kyabediyor.

Haklısınız ama telefonu annem kullanacak sosyal medya da filan gezinecek. Ben işlemci olarak baktığımda biri 12 diğeri 6 nanometre işlemci kullanıyordu A23'ün işlemcisi çok daha iyi gibi. Daha uzun götürür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kamera ve işlemciden dolayı A23 alırdım. Ekran Amoled değil ama mağazada elime alıp baktım telefona bence gayet güzel bir ekranı var. Bence diğer markaların Amoled olmayan ekranlarından daha güzel ama Amoled seviyesinde de değil.

Ben işlemci olarak baktığımda biri 12 diğeri 6 nanometre işlemci kullanıyordu A23'ün işlemcisi çok daha iyi gibi. Daha uzun götürür.
İşlemci nanometresine bakılarak işlemci gücü değerlendirilmez. CPU olarak evet A23 daha iyi ama GPU olarak ise A32 daha iyi.

Geri
Yukarı