Samsung A5 2017 vs C5 Pro

B4ybars

Kilopat
Makaleler
1
Samsung A5 2017 mi C5 Pro mu? Hangisini önerirsiniz arkadaşlar?
İlgilenen var mı acaba ? Çünkü acele işim.

Son düzenleme:
İki model kamera olarak aynılar hem ön, hem arka kamera tarafında. Ekran olarakta birebir aynılar. C5 PRO modelinin RAM avantajı var, A5 2017 modeli ise batarya olarak daha iyi. C5 PRO modelinde SD 625-Adreno 506 ikilisi var, A5 2017 modelinde ise 7880-T830 MP3 ikilisi var, C5 PRO performans olarak biraz daha iyi, aradaki fark az. Her iki modelinde hızlı şarj desteği var.

C5 PRO modeli ithalat garantili model olarak satılıyor, A5 2017 modelinin ise Türkiye garantili versiyonu var. Batarya olarak A5 daha iyi olduğu için ben onu alırdım ama burada temel etken fiyat farkıdır.

Alacağın yerde iki modelin fiyatları ne düzeyde ve bütçen tam olarak ne kadar?

İki model kamera olarak aynılar hem ön, hem arka kamera tarafında. Ekran olarakta birebir aynılar. C5 PRO modelinin RAM avantajı var, A5 2017 modeli ise batarya olarak daha iyi. C5 PRO modelinde SD 625-Adreno 506 ikilisi var, A5 2017 modelinde ise 7880-T830 MP3 ikilisi var, C5 PRO performans olarak biraz daha iyi, aradaki fark az. Her iki modelinde hızlı şarj desteği var.

C5 PRO modeli ithalat garantili model olarak satılıyor, A5 2017 modelinin ise Türkiye garantili versiyonu var. Batarya olarak A5 daha iyi olduğu için ben onu alırdım ama burada temel etken fiyat farkıdır.

Alacağın yerde iki modelin fiyatları ne düzeyde ve bütçen tam olarak ne kadar?
Bütçe olarak en fazla 2000 TL olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı