Samsung A50 şarj performansı düşüşü

Daha fazla  
Arkadaşlar A50'nın şarj performansı sizce nasıl? Bana biraz hızlı bitiyor gibi geldi ve hiç şarjda kullanmadım. Acaba telefonda sıkıntı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
A20 var bende. Şarj soketinde mi sorun var bilmiyorum ama hızlı şarj etmek için 10 kere sokup çıkarıyorum. Şarjı yetiyor gibi şuan.

Android 10'dan sonra bir miktar șarj düşüşü yaşadı.
Bende A50 kullanıyorum, %30 dan sonra hızlı düşüyor.
1 yıldan fazla kullanıyorsanız normal.

Telefon kaç senelik?Yüklü olan uygulamalar neler?Eğer şarjdayken oyun oynuyorsan ve ağır programlar çalıştırıyorsan düşüş olabilir.Veya şarj aleti bozulmuştur.

1 yıldır A70 kullanıyorum. Şu anlık öyle bir sorun görmedim. Aralarında çok fark yoktu zaten. 1.5 gün çıkarıyor günde 5 saate yakın kullanıyorum. Telefonu gece yatarken vs kapatın, telefonun şarjını komple bitirmeyin %15'in altına düştüğünde şarja takın %95-98 arası alın.

1 yıldır A70 kullanıyorum. Şu anlık öyle bir sorun görmedim. Aralarında çok fark yoktu zaten. 1.5 gün çıkarıyor günde 5 saate yakın kullanıyorum. Telefonu gece yatarken vs kapatın, telefonun şarjını komple bitirmeyin %15'in altına düştüğünde şarja takın %95-98 arası alın.
Aynen %15'in altındayken kullanmak zarar veriyor.Zaten yeni çıkan telefonlarda genellikle hızlı şarj özelliği var.

Arkadaşlar senkronizasyon acıkmış ondan olabilir mi?

Bende A50 kullanıcısıyım. Senkronizasyon açık olması gerek zaten, Gmail WhatsApp gibi programlar sürekli kendini yeniler sekronizasyon olmaz ise nasıl bir maili veya mesajı almayı düşünüyorsunuz? Senkronizasyon kapalı olur ise malum programı açana kadar size gelen mesajları mailleri göremezsiniz şarj etkisi 3 4 saat içinde en fazla yiyeceği şarj %4 %5 civarında eğer bunlar önemli değil bildirim almama gerek yok diyorsan kapatabilirsin tabii ki.

Geri
Yukarı