Samsung A50'den Redmi Note 9'a geçmek mantıklı olur mu?

Benim için mantıklı çünkü ben Amoled ekran sevmiyorum. Beyaz renkleri sarımtırak veriyor. Ayrıca ekran bozulursa tamiri pahalı ve ekipmanı az bulunuyor ama tavsiyem Note 9 Pro almanızdan yana. İşlemci olarak zaten çok daha güçlü. Ekran ve arka plaka Note 9 Pro'da Corning Gorilla Glass 5 ile korunurken diğerinin ön ekranı CGG 3. Aslında bu biraz da sizin deneyiminize bağlı, telefonunuzdan memnunsanız risk almanıza gerek yok. Bir mağazaya gidip Note 9 Pro'nun hissiyatına bir bakın derim.

Aslında telefondan memnunum ama sadece amacım a50 2. El fiyatı çok düşmemişken elden çıkarmak pro içinde şu an da 1000 TL bulmam zor a50 yi 2000 e vericem

Aslında telefondan memnunum ama sadece amacım a50 2. El fiyatı çok düşmemişken elden çıkarmak pro içinde şu an da 1000 TL bulmam zor a50 yi 2000 e vericem

O zaman bence telefonunuzu kullanmaya devam edin. O kadar para vermeye değmez. İkinci el düşebilir ama ben yerinizde olsam telefon bozulana kadar kullanırım.

Şöyle söylim 2000 e a50 yi satıyorum 2499 TL ye xiaomi redmi note 9 128 GB alıyorum sizce mantıklı değil mi

Redmi Note 9 Pro 128 GB ile aralarında 100-200 TL fark var. Redmi Note 8'in işlemcisi mediatek ve ısınma problemleri var. Bence Redmi Note 9 Pro aşağısındaki telefonları almamanız gerekir.

Teşekkür ederim ilginiz için bunlara göre karar vereceğim büyük ihtimalle Pro alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı