Samsung A51 fiyatına değer mi?

Bir tarafta Samsung kalitesi, bir tarafta ise sadece 1 Android güncellemesi alan düşük kalitede parçalar kullanılan Redmi serisi.

6 Aylık Redmi Note 7 kullanma tecrübem oldu sonuç mükemmeldi, taş gibi de telefondu sürahiden üzerine lapır lapır su düşmüştü telefon bana mısın demiyordu. Kaç kere elimden düşürmüştüm telefonu bir çiziği bile yoktu, babam bir aralar S8 kullanıyordu telefonu bir düşürdüm ekran tamamen çöp olmuştu.
Anlayacağın Redmi serisi kullanmadan bu telefon böyle bu telefon şöyle demeyin gına geldi.
Gözümle gördüğüm şeye ben kalitesiz diyemem.

6 Aylık Redmi Note 7 kullanma tecrübem oldu sonuç mükemmeldi, taş gibi de telefondu sürahiden üzerine lapır lapır su düşmüştü telefon bana mısın demiyordu. Kaç kere elimden düşürmüştüm telefonu bir çiziği bile yoktu, babam bir aralar S8 kullanıyordu telefonu bir düşürdüm ekran tamamen çöp olmuştu.
Anlayacağın Redmi serisi kullanmadan bu telefon böyle bu telefon şöyle demeyin gına geldi.
Gözümle gördüğüm şeye ben kalitesiz diyemem.
Kullanmadığımı nerden biliyorsun kardeşim?

Redmi Note 7'de hiçbir sorun yaşmadım, arayüz falan yağ gibi akıyordu zaten.
Arayüz yağ gibi aksın bir zahmet zaten o telefonda. Ancak Samsung'dan başka telefona içim şu yüzden sinmiyor, Arayüzleri kötü. Hele Xiaomi Redmi serisinin çok kötü bence. Samsung ONE UI seviyorum. Ancak hiçbir telefon İphone gibi olamaz :D.

Arayüz yağ gibi aksın bir zahmet zaten o telefonda. Ancak Samsung'dan başka telefona içim şu yüzden sinmiyor, arayüzleri kötü. Hele Xiaomi Redmi serisinin çok kötü bence. Samsung One UI seviyorum. Ancak hiçbir telefon iPhone gibi olamaz :D.

MIUI'dan başka hiçbir arayüzde rahat edemiyorum nedense Huawei, Samsung ve Apple gibi telefonların arayüzlerini kullandım ama nedense MIUI rahatlığını alamadım.

Geri
Yukarı