Samsung A51 mi M31 mi?

Tunapy

Decapat
Kamera olarak pek bir farkları olduğunu düşünmüyorum. Batarya açısından M31 daha iyi gelse de gündelik kullanım ve akıcılık önemli. İzlediğim inceleme videolarında M31'de bir takım yazılımsal problemlerin olduğunu duydum ayrıca A51 için de gündelik kullanımda uygulamalar arası geçiş yaparken yavaşlamalar olduğu söylendi. Ayrıca A51'in parmak izi sensörü M31'e göre daha yavaşmış. Sizin fikriniz nedir?
Ayrıca kamera arayüzünde falan kasma, gündelik kullanımda sorun yaşamamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tercihimde M31 tarafında olurdu ama yazılımları farklı. İkisi aynı güçte olmasına rağmen sırf M serisi diye Samsung One UI Core koymuş cihazlara. Çoğu One UI 2 özelliği yok telefonda. A51 daha mantıklı ekran kaydı vs. istiyorsanız.

@grgrrrrrr M31 One UI 1 arayüzüne sahip değil, One UI 2 arayüzü var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4.12 kısma bak.

@grgrrrrrr M31 One UI 1 arayüzüne sahip değil, One UI 2 arayüzü var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4.12 kısma bak.
One UI 1 koydu demedim zaten? Telefonda One UI 2 Core mevcut, gelmesi gereken ekran kaydı alma gibi özellikler core olduğu için gelmiyor.

Şunun bir açıklaması yok, illa Xiaomi aldıracaklar...
Bahane olarak donanımı gösterseler yine anlarım, telefonun RAM miktarı az bloatware eklemeyelim diye One UI Core getirdik falan, sırf telefonları orta seviye alt seviye ayırmak için yapılmış bir şey. M20 A6+'dan daha güçlü olmasına rağmen One UI 2 Core aldı, A6+ ise normal One UI 2 aldı ve içinde ekran kaydı dahil tüm özellikler mevcut. One UI Core alan Samsung cihazlar için Android 9 ve 10'un hiçbir farkı yok yani. Tek yeni denilebilecek özellik gesture navigation o kadar.

@grgrrrrrr Samsung segmentasyonu beceremiyor sanki. Böyle şeylere takılıyorum 6000 mAh ile M31 almayı düşündüğüm bir cihazdı. M41-M51 söylentileri var 7000 mAh ile gelecek deniliyor, onu bekliyorum birazda.

Geri
Yukarı