Samsung A52 alınır mı?

Hokus Pokus

Centipat
Çok basit tuttum soruyu. Özelliklerini bilmeyenler için telefonun özelliklerini belirten bir siteyi buraya koyuyorum. Not: Telefonun içinden 15W'lık şarj adaptörü çıkıyor. Xiaomi alma gibi bir niyetim yok bilginize.

Çok basit tuttum soruyu. Özelliklerini bilmeyenler için telefonun özelliklerini belirten bir siteyi buraya koyuyorum. Not: Telefonun içinden 15W'lık şarj adaptörü çıkıyor. Xiaomi alma gibi bir niyetim yok bilginize.

A71 ya da M51 de olabilir.

Kesinlikle alınır hocam. Daha yeni bir çıkan telefonu almak varken çıkalı aylar olmuş telefonlara yönelmeyin boşuna. Bu telefonu alırsanız uzun süre kullanırsınız, bataryası da 1 günü rahat çıkarır zaten YouTube'da testleri var hem de SD işlemci var telefonda.

Xiaomi POCO X3 Pro arasında kaldım. Ama pocoyada bir işlemci vermişler diğerlerini salmışlar PUBG çok oynuyorsan al POCO'yu eğer güneşte gözükme fotoğraf için istiyorsan direkt A52 net

O bütçede iken kesinlikle alınmaz. 2.el S20 FE tercih edilebilir.
Eğer snapdragon işlemcisinden vazgeçmek istemiyorsanız sizin tercihiniz olur.
Hocam bende 3 gündür s20 fe kullanıyorum telefondaki bütün özellikler orta sınıfla kıyaslanamayacak düzeyde
-SD 865 işlemci
-Gece Modu
-Kablosuz Şarj
-HDR10
-IPX8
-Ön kamera da 4K 60 FPS video
Bu saydıklarım orta segment telefonların neredeyse hiçbirinde yok zaten bu telefon amiral gemisi ama fiyatı orta segmente yakın

Yeni konular

Geri
Yukarı