Samsung A52 nasıl?

ByBiceps

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar. A52 telefonu hakkında bilgisi olan var mı? Kamera, pil, yazılım, işlemci hakkında.
Bir de kronik sorunu var mı hiç? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Herkese selamlar. A52 telefonu hakkında bilgisi olan var mı? Kamera, pil, yazılım, işlemci hakkında.
Bir de kronik sorunu var mı hiç? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Kamera olarak bulunduğu bütçe ve segmentte en iyisi.
Yazılım olarak Samsung yazılım konusunda Android tarafının en iyilerinden.
Pil olarak iyi ama özel bir esprisi yok, üzmez.
SD 720G ve benzeri güçteki işlemciler(MTK helio G95, SD 732g...) orta segmentte standart diyebiliriz.

Eski parti cihazlarda çok hafif kasa esneme sorunu vardı, ama bu sorun artık yeni parti cihazlarla beraber yaşanmıyor diye biliyorum.

Kamera olarak bulunduğu bütçe ve segmentte en iyisi.
Yazılım olarak Samsung yazılım konusunda Android tarafının en iyilerinden.
Pil olarak iyi ama özel bir esprisi yok, üzmez.
SD 720G ve benzeri güçteki işlemciler(MTK helio G95, SD 732g...) orta segmentte standart diyebiliriz.

Eski parti cihazlarda çok hafif kasa esneme sorunu vardı, ama bu sorun artık yeni parti cihazlarla beraber yaşanmıyor diye biliyorum.
Peki sizce A52 mi? Yoksa iPhone SE 2 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sizce A52 mi? Yoksa iPhone SE 2 mi?

İkisi de değil.
S20 FE Snapdragon.
(iPhone SE 2 fiyatını bütçeniz olarak baz aldım)

Söyledikleriniz içinden ekran ve pil hariç her konuda SE 2 çok daha iyi ama bana kalırsa SE 2 alınabilir değil ekranı ve pili sebebiyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de değil.
S20 FE Snapdragon.
(iPhone SE 2 fiyatını bütçeniz olarak baz aldım)

Söyledikleriniz içinden ekran ve pil hariç her konuda SE 2 çok daha iyi ama bana kalırsa SE 2 alınabilir değil ekranı ve pili sebebiyle.
Hızlı şarj özelliği için beni çok etkilemez şarjı ancak ekranı cidden küçük.

Peki bunu ayırt etmek mümkün mü?
Makine ısınınca kameranın çevresine parmağınızla bastırın anlarsınız.
A52 güzel makine, bütçe sorunu yoksa S20 FE modelinin Snapdragon işlemcili versiyonunu almanızı öneririm.

Makine ısınınca kameranın çevresine parmağınızla bastırın anlarsınız.
A52 güzel makine, bütçe sorunu yoksa S20 FE modelinin Snapdragon işlemcili versiyonunu almanızı öneririm.

Hocam Samsung kullanıcısıyım şu an, video çekerken vs. keskinleştirme yapıyor, telefonda eski J7 Prime. Bu sorunu S20 FE'de de yaşar mıyım? Tilt ediyor, kaliteyi bozuyor.

Hocam Samsung kullanıcısıyım şu an, video çekerken vs. keskinleştirme yapıyor, telefonda eski J7 Prime. Bu sorunu S20 FE'de de yaşar mıyım? Tilt ediyor, kaliteyi bozuyor.
Keskinleştirmenin ne demek olduğunu bilmiyorum hocam.
Elimdeki telefon ile video çekerken pek sorun çıkmadı.

Geri
Yukarı