Samsung A52 nasıldır?

Xecition18

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Hocam dün akşam biraz araştırma yaparak Samsung'un A52 modelini aldım günlük hayatta kullanacağım ve ara sıra pes mobil oynuyorum yeterli midir?
(İndirim ile 7667 TL'ye aldım)

Son düzenleme:
Hocam dün akşam biraz araştırma yaparak Samsung'un A52 modelini aldım günlük hayatta kullanacağım ve ara sıra pes mobil oynuyorum yeterli midir?
İyi yapmışsınız hocam. Ben 1.5 senedir kullanıyorum memnunum. Şarjı iyi gidiyor. Sormak istediğiniz varsa burdayım.

A52 ben almam.
A52s ve M52 çok daha iyiydi.
Ama beni kurtarıyor işimi görüyor diyorsanız iyidir.
S tamamda M52 nasıl A52'den çok daha iyi olabiliyor bir açıklarsanız memnun olurum.

İyi yapmışsınız, sınıfında iyi bir telefon, 1 yıldan fazladır kullanıyorum bende. Hiç bir problem yaşamadım, sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Hocam söylemeyi unuttuğum bir şey var. Ben telefonu aldığımda sağ tarafta kasada esneklik vardı sallanıyordu. Bu yazın da telefonun ekranında bir satır kendi kendine dokunmatiğini yitirmişti ve garantiye gönderdiğimde ekran değişti. Bu kasa esnekliği de öyle düzeldi. Ayrıca telefonda kronik olarak kasa esnekliği sorunu var haberiniz olsun. Şansınıza bağlı nasıl çıkacağı. Beğenmezseniz iade edersiniz.

Hocam söylemeyi unuttuğum bir şey var. Ben telefonu aldığımda sağ tarafta kasada esneklik vardı sallanıyordu. Bu yazın da telefonun ekranında bir satır kendi kendine dokunmatiğini yitirmişti ve garantiye gönderdiğimde ekran değişti. Bu kasa esnekliği de öyle düzeldi. Ayrıca telefonda kronik olarak kasa esnekliği sorunu var haberiniz olsun. Şansınıza bağlı nasıl çıkacağı. Beğenmezseniz iade edersiniz.

Hocam aldığımda yorumlarda böyle bir sorun 1 ya da 2 tane vardı yoktu çıkacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı