Samsung A52 siyah mı beyaz mı alınmalı?

kad1rb

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bu telefonu almaya karar verdiğimden beri beyaz rengi inanılmaz hoşuma gitmişti. Fakat illaki kılıf ile kullanacağım ve istediğim özel bir kılıf yaptırıp onla kullanacağım ve genelde siyah oluyor kılıflar. Ve siyah daha iyi oluyor mesela şu an kullandığım telefon Huawei P10 Lite'ın mavi rengi ve bir kılıf yaptırmıştım siyah olduğu için parmak izi kısmından mavi gözüküyordu. Ve çok sırıtıyordu. A52'de ise kamera kısmından dolayı acaba telefonu siyah mı alsam diyorum. Beyaz'a bayıldım desem yeridir ama kılıf şart. O yüzden çok da fark etmeyecek. Sizce ne yapmalıyım?

Galaxy-A52-ve-Galaxy-A72-3.jpg

Siyah daha kullanışlı diye düşünüyorum. Kılıf olduğu için çok da fark etmez. Zıt renklerde güzel olabilir. Zevk meselesi tabii ama ben olsam siyah alırdım. Hayırlı olsun şimdiden.

Siyah daha kullanışlı diye düşünüyorum. Kılıf olduğu için çok da fark etmez. Zıt renklerde güzel olabilir. Zevk meselesi tabii ama ben olsam siyah alırdım. Hayırlı olsun şimdiden.
Çok teşekkür ederim. Aslında dediğiniz gibi renkler siyah ve beyaz olduğu için çok da sırıtmaz diye düşünüyorum şu anki telefonum haliyle mavi olduğu için aşırı sırıtmıştı tabi ki aynı değerlendirmemek lazım ama yine de bilemedim. :)

@Bertug Tosun @Frknhrmnc @Shenzhenn Arkadaşlar farklı bir konu açmak istemedim son olarak bir şey daha sormak istiyorum telefonun kutusunun içinden 15 watt adaptör çıkıyormuş telefon 25 watt'ı destekliyor. Sizce 25 watt şarj aleti almaya gerek var mı? İnternetten biraz baktığım kadarıyla sanırım 1 saatte bile maksimum %7 fark ediyor sadece ama bilginiz varsa o konuda da yorumlarınızı almak isterim. :)

Bu telefonu almaya karar verdiğimden beri beyaz rengi inanılmaz hoşuma gitmişti. Fakat illaki kılıf ile kullanacağım ve istediğim özel bir kılıf yaptırıp onla kullanacağım ve genelde siyah oluyor kılıflar. Ve siyah daha iyi oluyor mesela şu an kullandığım telefon Huawei P10 Lite'ın mavi rengi ve bir kılıf yaptırmıştım siyah olduğu için parmak izi kısmından mavi gözüküyordu. Ve çok sırıtıyordu. A52'de ise kamera kısmından dolayı acaba telefonu siyah mı alsam diyorum. Beyaz'a bayıldım desem yeridir ama kılıf şart. O yüzden çok da fark etmeyecek. Sizce ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1017063

Bence siyah çünkü beyazda en ufak leke görünüyor ama size kalmış.
@Bertug Tosun @Frknhrmnc @Shenzhenn arkadaşlar farklı bir konu açmak istemedim son olarak bir şey daha sormak istiyorum telefonun kutusunun içinden 15 Watt adaptör çıkıyormuş telefon 25 Watt'ı destekliyor. Sizce 25 Watt şarj aleti almaya gerek var mı? İnternetten biraz baktığım kadarıyla sanırım 1 saatte bile maksimum %7 fark ediyor sadece ama bilginiz varsa o konuda da yorumlarınızı almak isterim. :)

Bence 15W yeterli.

@Bertug Tosun @Frknhrmnc @Shenzhenn Arkadaşlar farklı bir konu açmak istemedim son olarak bir şey daha sormak istiyorum telefonun kutusunun içinden 15 watt adaptör çıkıyormuş telefon 25 watt'ı destekliyor. Sizce 25 watt şarj aleti almaya gerek var mı? İnternetten biraz baktığım kadarıyla sanırım 1 saatte bile maksimum %7 fark ediyor sadece ama bilginiz varsa o konuda da yorumlarınızı almak isterim. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40 dakikalık bir fark var, kutudan çıkan 15W hızlı şarj adaptörü yeterli olacaktır.

O kadar farketmiyor. Gün içinde telefonu çok yoğun şekilde kullanıp gün ortasında şarj etmeniz gereken bir durumla karşılaşıyorsanız mantıklı olabilir. Akşamdan akşama şarj yeterli geliyorsa bence gerek yok. Telefon günü çıkaracaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı