Samsung A52'den daha iyi bir alternatif var mı?

Valla 3300-3400 lira olsa önerilir ama 4300 kesinlikle hak etmiyor. Yazılımı da 2-3 yıl güncelleme alır anca o da bir ihtimal. A52S 5G Hepsiburada'ya gelip 4500'lere düşse tek önerebileceğim A52 o olurdu herhalde. 😂
Bu arada X3 Pro'nun de kamerası çok leş değil bence ortalama işte. A52 çok iyi ama arkadaş kamera iyi olsun ama çok kullanmam, oyun oynarım demiş. Bence X3 PRO ona daha çok uygun. Bir de 8GB ram ve 256GB avantajı da var Snap860'ın yanında. 200 lirası da cebinde kalır üstüne.😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu da bırakayım buraya.😂
Telefondan gram anlamadığınız sadece işlemciyi önplana koyarak her şeyi gülüp mantıklı cümle kurmamanızdan belli. Poco alınmaz. X3 NFC ve X3 Pro kullanan arkadaşlarım pişman.

Bence X3 PRO ona daha çok uygun. Bir de 8GB ram ve 256GB avantajı da var Snap860'ın yanında. 200 lirası da cebinde kalır üstüne.😂
MIUI sorunları ile boğuşup Custom ROM aramaya başlamak da cabası. Custom ROM ile güzel cihaz ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu da bırakayım buraya.😂
HWP'deki bu editörün cihazları objektif bir şekilde tanıtmadığını belirteyim. Bu videoyu çeken adam sorunlu Poco F3'ü de övüyor. Başka bir editörün bir ay boyunca model denedikleri seri ile gerçek kullanıcı deneyimlerini çektikleri videolar dışında izlenmemeli.

MIUI sorunları ile boğuşup Custom ROM aramaya başlamak da cabası. Custom ROM ile güzel cihaz ama.
Rom aramak mı? Abartma istiyorsan kardeşim. Bir sürü çevremde insan kullanıyor. Gayet memnunlar. Ultra stabil değil belki ama akıyor. Samsung'un arayüzünden çokta geri değil. Aman neyse almayın. A52 alın. Stokları bitmesin X3 Pro'nun. Daha iyi tercih yapan insanlar yararlansın.😂
Telefondan gram anlamadığınız sadece işlemciyi önplana koyarak her şeyi gülüp mantıklı cümle kurmamanızdan belli. Poco alınmaz. X3 NFC ve X3 Pro kullanan arkadaşlarım pişman.
Tamam almayın haklısınız A52 alın.
Bu arada o arkadaşla güzel güzel saygı çerçevesin konuştuğumuz için güldüm oda güldü zaten. Tavsiye verende kabahat. Gidip daha kötüsünü alsın ne diyim.

A52 kullanıyorum çok memnunum bataryası hariç.

Hocam değil POCO X3 Pro ve POCO X3 GT , POCO F3 modeli bile kamera olarak A52 ve Mi 11 Lite modelinden fazlaca geride :)

Ekran kalitesi, malzeme kalitesi, kamera, ergonomi ve yazılım anlamında A52 ve Mi 11 Lite modeli daha iyi.

Ergonomi, ekran ve malzeme olarak Mi 11 Lite fark atıyor.
Kamera ve yazılım anlamındada yine A52 fark atıyor, ve diğer alanlarda da daha iyi.

X3 Pro modelinin günlük kullanım için dezavantajı fazla, yazılım olarak da aynı arayüz olsa bile Mi 11 Lite modelinden daha kötü.
3 cihazıda elime alıp inceledim ve ona göre konuşuyorum bu arada, X3 Pro modelini diğerlerine göre çok daha sık görme fırsatım oldu :)
A52 de kullanıcı sorunları var sanırım Mi 11 lite alacağım sanırım.
İnanılmaz hızlı bitiyor. 3,5 saat falan ekran süresi alıyorum günlük kullanımda.
Sizin telefonluk bir şey mi hocam yoksa geneli öyle mi?

Şarj çok iyi gidiyor normal kullanımda mobil veri 90 Hz açık sabah 8 de çıkardığımda akşam 7-8 gibi 20-25 kalıyor. Hızlı şarj biraz zayıf ama iyi.

Hocam aslında cihaz 25W gibi iyi bir hızlı şarj desteğine sahip ancak kutudan 15W çıkıyor.
Kutu içeriği fark edeceğiniz üzere zaten çok dolu değil.

Hocam mi 11 Lite ve A52 arasında hangisi daha uzun ömür vadediyor? Yani hangisini daha uzun kullanırım?

A52 yazılım ve güncelleme desteği ile daha uzun ömür vadediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı