Samsung A72 alınır mı?

Bütçe
5000-5500

Fatihh Özcan

Hectopat
Daha önce 3000 TL bütçede konu açmıştım fakat bütçemde artış olduğu için tekrar konu açmak istedim. 5300 TL bütçede Samsung'a 72 alınır mı? Olmaz ise Samsung marka telefon önerir misiniz? (ablam Samsung dışında tercih etmediği için maalesef Samsung'la sınırlı.)

Samsung A serisi bana hiçbir zaman güven vermedi. Üstelik malzeme kaliteleri de günden güne düşüyor. O fiyat aralığındaki Çinli firmaların üretimlerine bakabilirsin.

A71 kullanıyorum. Begenmedim. Keske 3 bin lira daha verip iPhone 11 alsaydim. A72'nin de asagi yukari aynidir zaten tavsiye etmiyorum. A72 parasini hak etmiyor.

S3 mini kullanıyorum.
Hiç beğenmedim.
S21 Ultra'da aşağı yukarı aynıdır zaten, S21 Ultra rezalet bir telefon.

Daha önce 3000 TL bütçede konu açmıştım fakat bütçemde artış olduğu için tekrar konu açmak istedim. 5300 TL bütçede Samsung'a 72 alınır mı? Olmaz ise Samsung marka telefon önerir misiniz? (ablam Samsung dışında tercih etmediği için maalesef Samsung'la sınırlı.)

Hocam S20 FE'nin Snapdragon'lu versiyonu gelecekmiş (gelmişte olabilir).
Onu beklemeniz veya S20 FE almanız daha iyi olur.

@Shenzhenn

S3 mini kullanıyorum.
Hiç beğenmedim.
S21 Ultra'da aşağı yukarı aynıdır zaten, S21 Ultra rezalet bir telefon.

Hocam S20 FE'nin Snapdragon'lu versiyonu gelecekmiş (gelmişte olabilir).
Onu beklemeniz veya S20 FE almanız daha iyi olur.

@Shenzhenn
A71 ile A72 pek fark yokken. Ve A71 kullandigim icin belirttigim yorumla dalga geciyorsun oyle mi? Hayatta hic bir baltaya sap olamayacaksin bu kafayla bu dedigimi unutma.

A71 ile A72 pek fark yokken. Ve A71 kullandigim için belirttigim yorumla dalga geciyorsun oyle mi? Hayatta hiçbir baltaya sap olamayacaksin bu kafayla bu dedigimi unutma.

Ekran yenileme hızı, kamera, hoparlör, su ve toza karşı dayanıklılık ve güncellik bence arada fazlasıyla bir fark var dememize yetiyor.

Sırf bir yorumumdan da bütün hayatımı çıkarttığınız için teşekkürler.
Ekran yenileme hızı, kamera, hoparlör, su ve toza karşı dayanıklılık ve güncellik bence arada fazlasıyla bir fark var dememize yetiyor.

Sırf bir yorumumdan da bütün hayatımı çıkarttığınız için teşekkürler.

Ayrıca cihaz size uygun olmayabilir.
A71 gayet iyi bir cihaz ama siz o cihazdan performans arıyorsanız sorun cihazda değil.

Geri
Yukarı