Samsung A73 vs. Oppo Reno 7 4G

Bütçe
9600
Çift sim destekli olması 2 yıl kullanılacağı manasına gelmiyor. Her hattı 4 ay kullanabilirsin, yani 8 ay kullanırsın. Ancak bu telefonlarda çift hatlardan birinde RSA kilidi oluyor, çift sim desteklese de. Bu nedenle 4 ay sonra kapanıyorlar.
1 yıla çıktı o hocam ben öyle biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olumlu A73 yorumu yoktu hocam.
Ne açıdan? Reno 7 modelinden çok daha iyi bir telefon olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu. Fiyatına göre iyi bir telefon değil A73 zaten. Sadece ikisi arasından çok daha iyi A73.

Ben uzun zaman kullandım yurt dışı olarak 1,5 yıldır kapanmadı o nasıl peki.
Çünkü IMEI'si gitmiş, sen gidip bunun üzerine yeni bir IMEI çakmışsın ve o nedenle o kadar süre gitmiş.

Ne açıdan? Reno 7 modelinden çok daha iyi bir telefon olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu. Fiyatına göre iyi bir telefon değil A73 zaten. Sadece ikisi arasından çok daha iyi A73.
Hocam yurt dışı ımei 2700tl atmak yasal mı birde nasıl atılmıyor onu bilmiyorum eğer riskli ise a73 alır geçerim.

Çok iyi cihazlar. Ancak IMEI bu telefonlara herhalde şu an atılamıyordur. IMEI kayıt ücreti de 2700 küsur.

OnePlus'ın gereksiz yere abartılan bir marka olduğunu düşünüyorum. Cihazın altyapısı Oppo'nun elinden çıkmış, OS deseniz yine Oppo'nun kullandığı ColorOS'un temalarının değiştirilmiş hali. Albenisi olan hiçbir yanı yok şahsen, yurt dışı + IMEI gibi bir zahmete değeceğini sanmıyorum.

Motorola veya ASUS olsa neyse...

Yeni konular

Geri
Yukarı