Samsung Aktif 3D gözlük için hangi pili alınmalı?

Percival

Kilopat
Makaleler
3
Bir hevesle 3D film izleyeyim dedim gittim 42 lira para verdim 32 GB Ultra flair flash bellek aldım ama gözleri çalıştırdığımda ışığı yanmadı. Şimdi bu lanet piller bitmiş olabilir mi? 1 kere 1 gözlüğü kullandım diğerini kullanmadım ama oda çalışmadı ve okuduğum kadarıyla bu pillerin raf ömrü de varmış? Şimdi çarşıya gitsem 1 pili bana 10 liraya satacaklar ve markası da dandik marka. Internet'te bir sürü pil var ve 5 ve 4 tane şekilde 15-20 liraya satıyorlar. Bu konuda bir bilgisi olan var mı? Mitsubishi marka pil iyi diyorlar ama onuda bulamadım Duracell mi alayım? Pil 3v bildiğimiz BIOS pili işte, benim pilin üstünde bexel yazıyor bu ismi görünce başınızı çevirin derim çünkü kullanmadan bitiyor berbat bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi 3D izlemek için full sbs formatında izlemek gerekiyor ve bu format en az 40 GB gibi devasa boyutlara sahip ve riplenmemiş olanlar 200 GB gibi bir boyuta yükselebiliyor. Pil olarak dilediğinizi alabilirsiniz hepsi erken bitiyor zaten. Düğme pilin bu kadar pahalı olması piyasadaki markaların karaktersizliği işte, yoksa 1 liralık bir şey.

Migros'dan Duracell 2025 düğme pil aldım eve geldim taktım çalıştırdı ama şarjı az çıktı, sonra iade etmek için mağazaya gittim kasiyer iade ediyordu ama başka eleman geldi pili iade almıyoruz dedi. Bende kaliteli olması için 2 liralık pile 13 TL ödedim ve bozuk çıktı bu nasıl iş neyse iyi günler tamam dedim. Çıkarken pilleri fişin içine bıraktığı için kapının önünde düşürdüm bulamadım 😡 yani elimdekinden de oldum. Aradım Duracell ile konuştum bana size döneceğiz dediler yani anlayacağınız marka diye hiçbir şeyi kaliteli sanmayın. Bu arada televizyonda 3D çok yorucu ve çok ilgili çekici bir yanı yok. Gözü fazladan yoruyor ve kırılan cam parçaları vb. şeyler 3D efekti hissettirebiliyor onun dışında çok izlemeye değer bir şey göremedim. 2 gündür yazım hatası gibi sorunlardan dolayı düzenli ban yiyorum, bir şey yazarsanız yine cevap veremeyebilirim.
20190408_165219.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı