Çözüldü Samsung C5 Pro Google hesabı eklenmedi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Millfielld

Centipat
Yer
İstanbul
Merhabalar Samsung C5 Pro cihaz var elimde telefonu sıfırladım şimdi Gmail hesabımı girmek istediğimde "hesap eklenmedi, tekrar deneyin." şeklinde bir hata alıyorum farklı hesaplar girmeyi de denedim ama geçemiyorum o ekranı kullanıcı adı ve şifreyi doğru yazıyorum onaylıyor gizlilik sözleşmesini kabul ediyoruma tıklıyorum ondan sonra hata ekranı geliyor ve kalıyor o kısımda.

Çözüm
VPN açarak giriş yapmayı deneyiniz sorununuz çözülecektir. Play Store'a giremiyoruz nasıl VPN açarız diyorsanız da APK indirip kurun öyle deneyin.

Öner CENGİZ

Decapat
Huawei P20 Pro da fabrika ayarlarına sıfırladım ve bir bakın ne oldu?
Tabi ki Google hesabım ile giriş yapmıyor. "hesabınız eklenmedi. Tekrar deneyin." hatası veriyor.
Huawei müşteri hizmetleri araştırıp bana döneceğini söyledi ve 3 saat oldu henüz dönen olmadı.
Yeni bir hesap açıp giriş yapayım dedim hesabı oluşturdu fakat onda da giriş yapılamadı ve aynı hatayı verdi.
Bu soruna ait hata sadece ülkemizde mi oluyor yoksa global çapta bir sorun mu, bilgisi olan var mı?

SamaraMorgan

Yoctopat
Google'da problemi arayıp buraya rastladım ve bu vesileyle foruma da üye olmuş oldum. Herkese merhaba. :)

Huawei P Smart 2019 model telefona ikinci Gmail hesabımı eklemeye çalıştığımda aynı hatayı alıyorum. Meğer genel bir problemmiş. VPN çözümü belirtilmiş yukarıda. Şimdi deneyip sonucu yazacağım.

Düzenleme: Ben de VPN yöntemi ile hesabımı ekleyebildim. Yardım edenlere teşekkürler.

Son düzenleme:
Yukarı