Samsung C7 10 GB dosya 63 GB yer kaplıyor

Eray Kinas

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar Samsung C7 64 GB kullanıcısıyım. Telefonum da anormal bir depolama sorunu var. Sürekli uygulama ve gereksiz şeyleri sildiğim hâlde sürekli olarak yetersiz depolama alanı sorunu alıyorum. Her gün 2-3 GB uygulama veya video siliyorum fakat ertesi gün tekrar aynı hatayı alıyorum. Silecek başka bir şey kalmadı ama hala 64 GB hafızanın 63 GB dolu gösteriyor. Uygulamaları ve videoları toplasan 10 GB etmiyor nerede bu geri kalan 50 GB. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200613-163746_Device maintenance.jpg
    Screenshot_20200613-163746_Device maintenance.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar Samsung C7 64 GB kullanıcısıyım. Telefonum da anormal bir depolama sorunu var. Sürekli uygulama ve gereksiz şeyleri sildiğim hâlde sürekli olarak yetersiz depolama alanı sorunu alıyorum. Her gün 2-3 GB uygulama veya video siliyorum fakat ertesi gün tekrar aynı hatayı alıyorum. Silecek başka bir şey kalmadı ama hala 64 GB hafızanın 63 GB dolu gösteriyor. Uygulamaları ve videoları toplasan 10 GB etmiyor nerede bu geri kalan 50 GB. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Sistem ve kullanıci verileri 63 GB gözüküyor.
Sistem ve kullanıci verileri 63 GB gözüküyor.

Devamını işimm olduğu için yazamadım sistem ve kullanıci verisi toplamı 63 gözüküyor yani geri kalan, gıcık sistem dosyaları olabilir bende 13 GB kapliyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı