Samsung C7 "System software not authorized" hatası

Daha fazla  
Telefona robot attım, her şeyi yaptım. Telefon açıldı, kurdum. Sonra Magisk girdim. Güncelleme vardı, güncelle dedim ve böyle ekranda kaldı. Nasıl gider? Markası Samsung C7.

IMG_20210610_181007.jpg

Robot değildir o Root'tur. Robot olsa duramazdın(!)

Asıl cevaba gelirsek. Download Moda geçip Odin üzerinden parçalı stock ROM kurmanız gerekiyor. Uygun ROM'u sammobile.com üzerinden çekebilirsiniz.

Bootloader kilidin açık değil sanırım, bu yüzden de yüklü sistem yazılımının doğrulamasının yapılamadığını söylüyor bize. @The Anorak hocamızın da dediği gibi stock ROM atabilirsin, veya fastboot ile custom ROM atabilirsin.

Robot değildir o root'tur. Robot olsa duramazdın(!)

Asıl cevaba gelirsek. Download moda geçip Odin üzerinden parçalı stock ROM kurmanız gerekiyor. Uygun ROM'u sammobile.com üzerinden çekebilirsiniz.

Bootloader kilidin açık değil sanırım, bu yüzden de yüklü sistem yazılımının doğrulamasının yapılamadığını söylüyor bize. @The Anorak hocamızın da dediği gibi stock ROM atabilirsin, veya fastboot ile Custom ROM atabilirsin.

Merhaba hocam ben 1saat ceza almıştım ondan cevap yazamadım o gördügünüz resimden başka iç bir yere girmiyor telefonun ekranını söküp bataryasınıda cıkardım halen aynı.

Bootloader kilidin açık değil sanırım, bu yüzden de yüklü sistem yazılımının doğrulamasının yapılamadığını söylüyor bize. @The Anorak hocamızın da dediği gibi stock ROM atabilirsin, veya fastboot ile Custom ROM atabilirsin.

Merhaba hocam ben 1saat ceza almıştım ondan cevap yazamadım o gördügünüz resimden başka iç bir yere girmiyor telefonun ekranını söküp bataryasınıda cıkardım halen aynı.

Robot değildir o root'tur. Robot olsa duramazdın(!)

Asıl cevaba gelirsek. Download moda geçip Odin üzerinden parçalı stock ROM kurmanız gerekiyor. Uygun ROM'u sammobile.com üzerinden çekebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı