Samsung Canlı Destek

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Samsung Canlı Sohbet'e ne sorarsam adamlar bilmiyor bazen sadece bilip bilmediklerini kontrol etmek için soruyorum adamlar hiç bir şey bilmiyor yada yanlış bilgilendiriyor.

İşte geçen konuşmamız adamlara basit sorular sordum yine saçma sapan cevaplar veriyorlar bunun için kime başvurmalıyız?

• Samsung Canlı Destek görüşmesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?
  • meltem:
    Merhaba, İyi günler. Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
  • Yusuf .:
    Merhaba iyi günler size sorum tabletten Tv'ye nasıl görüntü aktarılır?
  • Yusuf .:
    Tablet modeli P5210
  • meltem:
    Memnuniyetle yardımcı olmaya çalışalım.
  • meltem:
    Tabletinizde allshare desteği bulunmaktadır.
  • meltem:
    Anlık olarak görüntüleri aktarabilirsiniz.
  • meltem:
    Televizyonunuzda allshare özelliği mevcut ise kablosuz olarak aynı wifi üzerinden görüntüleri aktarabilirsiniz.
  • meltem:
    İletilerimiz tarafınıza ulaşmakta mıdır?
  • Yusuf .:
    Kabloluda olur allshare özelliği yok galiba
  • meltem:
    Televizyonunuzu ethernet kablosu ile internete bağlayarak resimleri tabletinizde aktarabilirsiniz.
  • meltem:
    Ancak Allshare özelliği yoksa aktarım sağlanamamaktadır.
  • Yusuf .:
    Resim aktarmak için değil tabletteki görüntüyü televizyona aktarmak istiyorum.
  • meltem:
    Görüntü aktarımı sağlanamamaktadır.
  • Yusuf .:
    Görüntü derken ekran görüntüsünü.
  • Yusuf .:
    Ama Facebook sayfanızda MHl desteğiniz varsa olabilir dedi ve canlı sohbete sormam için link verdi.
  • meltem:
    Televizyonunuzda Allshare özelliği yoksa sadece usb kablosu ile ortam cihazı olarak resimleri açabilirsiniz.
  • meltem:
    Ekran görüntüsü birebir aktarımı sağlanmamaktadır.
  • Yusuf .:
    Tamam saolun iyi günler.

Merhaba arkadaşlar Samsung Canlı Sohbet'e ne sorarsam adamlar bilmiyor bazen sadece bilip bilmediklerini kontrol etmek için soruyorum adamlar hiç bir şey bilmiyor yada yanlış bilgilendiriyor.

İşte geçen konuşmamız adamlara basit sorular sordum yine saçma sapan cevaplar veriyorlar bunun için kime başvurmalıyız?

• Samsung Canlı Destek görüşmesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?
  • meltem:
    Merhaba, İyi günler. Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
  • Yusuf .:
    Merhaba iyi günler size sorum tabletten Tv'ye nasıl görüntü aktarılır?
  • Yusuf .:
    Tablet modeli P5210
  • meltem:
    Memnuniyetle yardımcı olmaya çalışalım.
  • meltem:
    Tabletinizde allshare desteği bulunmaktadır.
  • meltem:
    Anlık olarak görüntüleri aktarabilirsiniz.
  • meltem:
    Televizyonunuzda allshare özelliği mevcut ise kablosuz olarak aynı wifi üzerinden görüntüleri aktarabilirsiniz.
  • meltem:
    İletilerimiz tarafınıza ulaşmakta mıdır?
  • Yusuf .:
    Kabloluda olur allshare özelliği yok galiba
  • meltem:
    Televizyonunuzu ethernet kablosu ile internete bağlayarak resimleri tabletinizde aktarabilirsiniz.
  • meltem:
    Ancak Allshare özelliği yoksa aktarım sağlanamamaktadır.
  • Yusuf .:
    Resim aktarmak için değil tabletteki görüntüyü televizyona aktarmak istiyorum.
  • meltem:
    Görüntü aktarımı sağlanamamaktadır.
  • Yusuf .:
    Görüntü derken ekran görüntüsünü.
  • Yusuf .:
    Ama Facebook sayfanızda MHl desteğiniz varsa olabilir dedi ve canlı sohbete sormam için link verdi.
  • meltem:
    Televizyonunuzda Allshare özelliği yoksa sadece usb kablosu ile ortam cihazı olarak resimleri açabilirsiniz.
  • meltem:
    Ekran görüntüsü birebir aktarımı sağlanmamaktadır.
  • Yusuf .:
    Tamam saolun iyi günler.
@Gneral sky walker Samsungun Cihaza Girerek Online Destek Sistemi Bulunuyor birde Onu Deneyin İsterseniz. Sizin cihazınıza İnternet Üzerinden bağlanıp Çözüyorlar Yada Samsung Teknik Servisine Giderseniz bilgi Verebilirler..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı