Samsung CRG5 alınır mı?

Bütçe
2000TL
1ms ve 4ms arasında insanın farkedemeyeceği kadar az fark olsada, 4ms monitör her bir pixeli işlerken 1ms'e göre 4 kat daha yavaş işliyor. Bu da doğal olarak ghosting / görüntü geçişlerinde bulanıklık olarak geri dönecektir.

Ben de aynı modeli kullanıyorum ve keşke üzerine bir miktar daha koyup başka bir monitör alsaymışım diyorum. Ghosting mevcut arkadaşların dediği gibi panel yavaşlığından kaynaklanıyor sanırım. Aldık mecbur kullanıyorum, kullanılmaz değil ama biraz daha para koyup başka modellere yönelmek daha mantıklı.

CS:GO, Valorant gibi rekabetçi oyunlar oynamadığınız için anlamıyor olabilirsiniz bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmamanızı tavsiye ederim.

Şaka mısın?
Günümün %90ı CS:GO ile geçiyor.

1ms ve 4ms arasında insanın farkedemeyeceği kadar az fark olsada, 4ms monitör her bir pixeli işlerken 1ms'e göre 4 kat daha yavaş işliyor. Bu da doğal olarak ghosting / görüntü geçişlerinde bulanıklık olarak geri dönecektir.
@Herkesgibi
Peki arkadaşlar birazcık daha üst fiyata önerebileceğiniz monitör var mı? Kavisli olursa daha iyi olur.

@Herkesgibi
Peki arkadaşlar birazcık daha üst fiyata önerebileceğiniz monitör var mı? Kavisli olursa daha iyi olur.
O fiyat bandında IPS monitör bulmak imkansız gibi bir şey. En uygun ve kaliteli IPS bu https://www.hepsiburada.com/msi-opt...um-full-hd-ips-oyuncu-monitor-p-HBV00001CJ5RN

Eğer renkler benim için önemli değil diyorsan.

O fiyat bandında IPS monitör bulmak imkansız gibi bir şey. En uygun ve kaliteli IPS bu https://www.hepsiburada.com/msi-opt...um-full-hd-ips-oyuncu-monitor-p-HBV00001CJ5RN

Eğer renkler benim için önemli değil diyorsan.

Baya ucuz ya!

144Hz Nasıl yavaş olabiliyor? Çok bilgim yok.
144 olmasıyla iş bitmiyor. Panel tipi, hızı vs. bir sürü etken var. Bu monitörün paneli hantal.
İyi bir şey istiyorsan bütçeyi artıracaksın.

Arkadaşlar kararımı verdim. 1900TL Samsung CRG5 Monitörü satın alıcam. Yazın 27İnç başka bir monitöre geçiceğim zaman değiştirirm.

Monitörle ilgili görüşlerimi 1 ay sonra atarım.

Hortlatmak gibi olmasın da görüşlerini atabilir misin acaba? Ben de bu monitörü almayı düşünüyorum.
Hocam monitörün paneli için eski ve ağır bir panel dediler. Kafamda biraz soru işareti kaldığı için satın almaktan vazgeçtim. Ama şuan 2400tl olmuş. Ben çok fazla oyun falan oynamıyorum. O yüzden benim için sorun olmazdı aslında. Keşke alsaydım o zaman. Eğer sen alırsan lütfen görüşlerini bizimle paylaş. :) Belki ilerleyen dönemde bende alabilirm.

Geri
Yukarı