Samsung Duos ROM kurulmuyor

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
GT-S7580 ilk defa ROM kuracaktım beceremedik sanırsam. Fotoğraf bırakıyorum.
Start dedikten sonra connection kısmında kalıyor bir şey olmuyor. (dosya resimleri de geliyor)
Bu arada TRWP nedir ne işe yarar, AOSP dosyası nedir ne iş yapar vs. dediğim gibi bilmiyorum yeni başladığım için. Aşağıdaki videodaki adımları takip ederek yapmayı denedim ilk adımda takıldım. Telefonda Kies kurulu ondan olabilir mi? USB hata ayıklama açık superuser root bulunmakta. Ben atmadım ama bulunuyor.

1617657663476.png

1617657733620.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung'da farklıymış pardon.
1. Download modeye alıp Odin ile TWRP flaslayıp Recovery modeye gireceksin.
2. Bütün her şeyi wipe edeceksin.
3. Telefonun hafızasına ROM'u kopyalayıp flaslayacaksın.
Root için Magisk kullanabilirsiniz, SuperSU çağ dışı kaldı.(githup üzerinden indirin)

Samsung'da farklıymış pardon.
1. Download modeye alıp Odin ile TWRP flaslayıp Recovery modeye gireceksin.
2. Bütün her şeyi wipe edeceksin.
3. Telefonun hafızasına ROM'u kopyalayıp flaslayacaksın.
Root için Magisk kullanabilirsiniz, SuperSU çağ dışı kaldı.(githup üzerinden indirin)
Konunun tamamını oku ve resimlere bak.

Odin'i yönetici olarak çalıştır.
İşe yaramazsa Sürücüyü yeniden kur, Kies'i sil, kabloyu değiştir, başka Odin sürümü kulan olmazsa başka PC'de dene.
Odin'i yönetici olarak çalıştır.
İşe yaramazsa sürücüyü yeniden kur, Kies'i sil, kabloyu değiştir, başka Odin sürümü kulan olmazsa başka PC'de dene.

help| Odin stuck at setup connection
Bu iki konuda sorun çözülmüş görünüyor umarım yardımcı olur ve akşama doğru ekranı kırık S4 vardı duruyorsa onunla Odin'i denerim.
Not: Bilgisayara Kies kurulu olmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı