Samsung ekranı bozulan telefondan veriler nasıl kurtarılır?

tH3as

Hectopat
Samsung J7 Pro telefonumun ekranı kırıldı bugün. Telefon çalışıyor ama ekranı kırıldı dediğim gibi, içindeki verileri kurtarmamım bir yolu var mı? Ekranı tamir ettirmeden. Kabloyla bilgisayarıma bağladım ama cihazdan onay vermem gerekiyor. Nasıl kurtarabilirim?

Samsung J7 Pro telefonumun ekranı kırıldı bugün. Telefon çalışıyor ama ekranı kırıldı dediğim gibi, içindeki verileri kurtarmamım bir yolu var mı? Ekranı tamir ettirmeden. Kabloyla bilgisayarıma bağladım ama cihazdan onay vermem gerekiyor. Nasıl kurtarabilirim?

Ekranını sök sonra ekranın altındaki katmanda rastgele dokun onay verilene kadar illaki onay vere basarsın.

Hocam teknik servise verin halleder. Kim niye verileri silsin ki yazılım ile ilgili herhangi bir durum yok.
Hocam zaten yakın zamanda yeni telefon alacaktım bu telefonla neredeyse 5. yılıma girecektim, ekranı yaptırmak istemiyorum ekstra masraf çıkmasın diye de herhalde yaptırmaktan başka bir seçeneğim yok gibi.

Hocam zaten yakın zamanda yeni telefon alacaktım bu telefonla neredeyse 5. yılıma girecektim, ekranı yaptırmak istemiyorum ekstra masraf çıkmasın diye de herhalde yaptırmaktan başka bir seçeneğim yok gibi.
Hocam bu durumu telefoncuya anlatın telefoncu 1 dakikalığına mahsus geçici bir ekran takar verileri kurtarırsınız masraf da olmamış olur. Ekran varsa yoksa parasını vermeniz gerek.

Geri
Yukarı