Samsung Galaxy A12 telefonla çektiğim fotoğraf galeride gözükmüyor

Cihazım Samsung Galaxy A12 kameradan fotoğraf çekiyorum galeride gözükmüyor dosyalarıma girdiğimde fotoğraf çıkmıyor.

Kamera ile fotoğraf çekince sol tarafta son fotoğraf küçük daire de gözükür. İşte bu resme tıklayıp özelliklerine bakarsanız nereye kayıt ediyor bulabilirsiniz. Ya da kamera özelliklerine de bakarsanız çekilen resimleri nereye kayıt ediyor. Dosya ismi bulabilirsin. Şimdi A21s var bende onda denedim resme tıkladım hemen altında en sağda 3 nokta üstü üste tıklarsan ayrıntılar kelimesine basıyorsun ikinci sırada liste de resmin ismi altında silik yazı ile nereye kayıt edilmiş o yazıyor.

Kamera ile fotoğraf çekince sol tarafta son fotoğraf küçük daire de gözükür. İşte bu resme tıklayıp özelliklerine bakarsanız nereye kayıt ediyor bulabilirsiniz. Ya da kamera özelliklerine de bakarsanız çekilen resimleri nereye kayıt ediyor. Dosya ismi bulabilirsin. Şimdi A21s var bende onda denedim resme tıkladım hemen altında en sağda 3 nokta üstü üste tıklarsan ayrıntılar kelimesine basıyorsun ikinci sırada liste de resmin ismi altında silik yazı ile nereye kayıt edilmiş o yazıyor.
İşte alttaki küçük resme basıyorum açılmıyor dosyalarımda dcım camera dediğimde fotoğraf çıkmıyor

Kamera verilerini sıfırlayın sonra deneyin. Ya da dosya yöneticinizde sorun vardır RAR uygulaması ile dcim klasörüne bakın.
Veya root Explorer uygulamasını açın, gizli dosyaları göster seçeneğini aktif edin oradan bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı