Samsung Galaxy A20 vs Samsung Galaxy M20

BumbleBee

Kilopat
Merhaba Technopat ailesi. Başlıkta belirttiğim bu iki telefon arasında kaldım. 5000 mAh bataryasından dolayı M20'ye aklım gidiyor. Ama halen karar veremedim. Sizce hangisi daha iyidir ekran, performans ve ses kalitesi vb. yönünden?

1500 TL'yi çok geçmeyecek şekilde Huawei veya Samsung marka hangi telefonu önerebilirsiniz? Diğer markalar tercihim değil.
İthalatçı garantili telefon almamı önerir misiniz? TR garantili ile ithalatçı garantili arasında 300 TL kadar fark olabiliyor. Sizce ithalatçı garantili olması satış sonrasında destek ve tamir gibi konularda sorun yaşatır mı?

Ekran olarak A20'nin Amoled olduğuna pek bakılmamalı. 720p bir ekrana sahip. M20 PLS TFT fakat 1080p. Buradaki karar sizin olmalı. Her iki panelin de değişik artıları var. Batarya olarak M20 çok başarılı. Batarya sizin için önemliyse M20'yi tercih edin. Kamera ve hoparlör olarak çok benzerler. Çipset performansı olarak M20 daha başarılı.
Antutu Benchmark V7 skorları:
M20: 109452
A20: 88710
M20 daha iyi bir tercih olabilir. Yine de sizin kararınız. Saygılar.

Son düzenleme:
İstediğiniz telefondan sanırım beklentiniz, Batarya ve Kamera yanlış mı anladım?
Batarya performansı olarak ikisinin de yeteceğini düşünüyorum. Ancak elbette 5000 mAh olması sebebiyle M20 daha cazip geliyor.

Peki bu iki telefona benzer özelliklerde Huawei veya başka marka ne önerebilirsiniz?
Huawei P Smart 2019 nasıldır?

Batarya performansı olarak ikisinin de yeteceğini düşünüyorum. Ancak elbette 5000 mAh olması sebebiyle M20 daha cazip geliyor.

Peki bu iki telefona benzer özelliklerde Huawei veya başka marka ne önerebilirsiniz?
Huawei P Smart 2019 nasıldır?
Huawei P Smart 2019, Galaxy M20'den daha iyi telefondur. Ekran süresi olarak 10 Saat kullanıyorum, 1.5 Günde 1 şarj ediyorum. Size, Örnek fotoğraf atayım.(Telefondan bilgisayara aldığım için görüntü biraz bulanık gözükebilir)
407311

Sadece Yapay zeka(Aİ) Açıkken çektiğim fotoğraf.

Merhaba Technopat ailesi. Başlıkta belirttiğim bu iki telefon arasında kaldım. 5000 mAh bataryasından dolayı M20'ye aklım gidiyor. Ama halen karar veremedim. Sizce hangisi daha iyidir ekran, performans ve ses kalitesi vb. yönünden?

1500 TL'yi çok geçmeyecek şekilde Huawei veya Samsung marka hangi telefonu önerebilirsiniz? Diğer markalar tercihim değil.
İthalatçı garantili telefon almamı önerir misiniz? TR garantili ile ithalatçı garantili arasında 300 TL kadar fark olabiliyor. Sizce ithalatçı garantili olması satış sonrasında destek ve tamir gibi konularda sorun yaşatır mı?
A20 M20'ye göre daha kötü birde A20 daha pahalı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı