Samsung Galaxy A21S nasıldır?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Bu telefonu kullanan arkadaşlara birkaç sorum var.
1. Arka kamerası nasıl? İyi çekiyor mu?
2. Donma kasma var mı?
3. Şarj dolumu nasıl? Hızlı mı? Sarj iyi gidiyor mu?
4. Hoparlör'ü nasıl? İyi mi? Pek bir beklentim yok ama sormak istedim.
5. 2699 TL'ye değecek bir telefon mu? Oyun falan oynamıyorum.
6. Kısacası telefonu ınternet'te gezmek ve alo desin diye alacağım. Instagram, WhatsApp, YouTube için alıyorum.
@#Burhan#

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Arka kamerası 48mp ama 4:3 boyutunda çekebiliyor 48mp güzel bir kamerası var.
2- Kesinlikle hayır ama telefonu tamamen kapatıp açmak biraz uzun sürüyor.
3- Sanırsam 13w hızlı şarj var idi bataryası 1 gün gidiyor ben her gün saatlerce Pubg mobile oynuyorum.
4- Hoparlör normal iyi ses veriyor kulaklık taktığınında dolby atmos seçeneğini aktif edebiliyorsunuz (sesler daha güzel geliyor)
5- Kesinlikle değer ben oyun oynuyorum ve memnunum.
6- İyi bir tercih yaparsınız.
Şöyle göstereyim kamerasını bu seçenekler arka kamera isterseniz ön kamerayı da gösterebilirim.
@166770 şimdi evden çıkıyorum internetimde yok :) gelince yazabilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201115-125747_Camera.jpg
    Screenshot_20201115-125747_Camera.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 154
  • 20201115_125813.jpg
    20201115_125813.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleme:
1- Arka kamerası 48mp ama 4:3 boyutunda çekebiliyor 48mp güzel bir kamerası var.
2- Kesinlikle hayır ama telefonu tamamen kapatıp açmak biraz uzun sürüyor.
3- Sanırsam 13w hızlı şarj var idi bataryası 1 gün gidiyor ben her gün saatlerce Pubg mobile oynuyorum.
4- Hoparlör normal iyi ses veriyor kulaklık taktığınında dolby atmos seçeneğini aktif edebiliyorsunuz (sesler daha güzel geliyor)
5- Kesinlikle değer ben oyun oynuyorum ve memnunum.
6- İyi bir tercih yaparsınız.
Şöyle göstereyim kamerasını bu seçenekler arka kamera isterseniz ön kamerayı da gösterebilirim.
@166770 şimdi evden çıkıyorum internetimde yok :) gelince yazabilirim.
Hocam hazır dışarıda iken. Bir arka kamera ile fotoğraf çekme şansınız var mı ? Ön kamera umurumda değil.
Annemde olan bir telefon alma derimpubg oynayacaksan pil ve hızlı sarja lafı yok ama islemci gucsuz.
Bence alablirsin int de geznineceksen.

Yok reis ben de oyun işi. Dediğim amaçlar için alacağım. İnternet'te gezinmek ve iletişim kurmak için. Arka kamera olayını uçaklar, arabalar, ve yazın gezeceğim için önemsiyorum. Güzel bir manzara denk geldiğim zaman iyi çeksin diye. Havaalanı'da da uçakları çekeceğim. Araba işi zaten en önemlisi 🤣

Hocam hazır dışarıda iken. Bir arka kamera ile fotoğraf çekme şansınız var mı ? Ön kamera umurumda değil.

Yok reis ben de oyun işi. Dediğim amaçlar için alacağım. İnternet'te gezinmek ve iletişim kurmak için. Arka kamera olayını uçaklar, arabalar, ve yazın gezeceğim için önemsiyorum. Güzel bir manzara denk geldiğim zaman iyi çeksin diye. Havaalanı'da da uçakları çekeceğim. Araba işi zaten en önemlisi 🤣
İnternetim yok demiştim :) o yüzden göremedim mesajınızı ama isterseniz evdeki oyuncakları ve eşyaları çekebilirim :)

Sadece kamerası için alacaksanız M31 veya M31S modeli daha iyi olur bataryası ve depolama alanı daha fazla.
Birde A21s düşük ışıkta ve fazla ışıkta kötü bir performans veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı