Samsung Galaxy A32 nasıldır?

Anunswin

Hectopat
Dostlar sorum ilk önce kullanan kişilere telefondan memnun musunuz? Artıları eksileri nedir? Kronik bir sorunu var mıdır? Isınma sorunu vb telefonu almayı düşünüyorum. Bütçem yok takas ile alacağım cevaplarınızı bekliyorum.

Dostlar sorum ilk önce kullanan kişilere telefondan memnun musunuz? Artıları eksileri nedir? Kronik bir sorunu var mıdır? Isınma sorunu vb telefonu almayı düşünüyorum. Bütçem yok takas ile alacağım cevaplarınızı bekliyorum.
Bir yakınımda var. Gayet şık. Oyunları rahat oynatıyor.

A32 Kullanıcısıyım, gayet iyi telefon. Henüz bir sorun ile karşılaşmadım. Bazen yazılımsal problemler oluyor. Yeniden başlatınca düzeliyorlar. Kamerası tatmin edici. Ekranı da aynı öyle. Yazılımı bildiğimiz Samsung yazılımı. Telefondan çok memnunum, tüm işlerimi görüyor. :)

9 Pro kamera dışında daha iyi.

Biliyorum hocam sadece süper AMOLED 90Hz 128 GB hafıza ve küçük bir telefon istiyorum.

A32 kullanıcısıyım, gayet iyi telefon. Henüz bir sorun ile karşılaşmadım. Bazen yazılımsal problemler oluyor. Yeniden başlatınca düzeliyorlar. Kamerası tatmin edici. Ekranı da aynı öyle. Yazılımı bildiğimiz Samsung yazılımı. Telefondan çok memnunum, tüm işlerimi görüyor. :)

Oyun ve 90Hz konusunda nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı