Samsung Galaxy A5 mi General Mobile Discovery 2+ mı?

Batuhan06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
1-2 hafta içinde vodofone dan taksitle bi telefon alacağım fakat Samsung Galaxy A5 ile General M.D 2+ arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Beklenti olarak çok büyük 5.5 inç gibi telefon istemiyorum 5 inç ideal bence telefonda film-dizi izlemek, oyun oynamak, sosyal medyada takılmak gibi her şeyi yapıyorum genelde aktif olarak kullanırım. Tasarım olarak samsung beni baya cezbetti fakat performans açısından da G.M.D 2+ daha önde gibi. Bunun yanı sıra kamera açısından da samsung önde gibi kafam gerçekten çok karıştı. Etrafımdakilerin kimisi samsung al derken kimisi G.M.D al diyor. Bu bağlamda ben bir de Technopat ailesine danışayım dedim. Sizin görüşünüz nedir? Ya da vodofone dan alabileceğim aylık max 100-110 TL lik başka bir telefon mu önerirsiniz?

Bende A5 e baya ısındım bunun sebebide performans olarak general mobile iyi görünsede A5 daha şık bi telefon ve ayrıca aktif olarak kullansam bile genelde oyun olarak çok zorlayıcı oyunlardan ziyade daha küçük boyutlu ve pek zorlamayan oyunlar oynuyorum clash of clans- champ man 15 gibi bu yüzden tercihimi tasarımdan yana kullanıcam galiba bir sorum da sizce hangisinin kamerası daha iyidir bana A5 gibi geldi bir de size sormak isterim... :) Verdiğiniz ve vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı