Samsung Galaxy A50 nasıl?

MR.WRESTLER

Centipat
Samsung Galaxy A50 kullanan arkadaşlar parmak izi okuyucusunun hızı güncellemeyle ne kadar arttı ya da rahatsız edecek kadar bir yavaşlık var mı?

A50'nin ele oturuşu nasıl?

Büyük boyutlu bir cihaz olduğu için cebinizde falan sıkıntı çıkarıyor mu?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İPhone 5'den A50'ye geçtim ilk zamanlar büyük olmasından dolayı bir kaç gün alışamadım, alıştıktan sonra büyük telefon kullanmanın rahatlığını anladım. Evet parmak izi yavaş fakat yüz tanıması çok hızlı karanlıkta bile tanıyor, parmak izine gerek kalmıyor zaten. Ayrıca ekran kapalıyken parmak izi daha hızlı çalışıyor.

Telefonun tek kötü yanı boyutu büyük, cepte zor durucak gibi geliyor,arka cebe hiç olmaz zaten, büyük olmasıyla birlikte kırılma ihtimali daha fazla, parmak izi okuyucusu stabil. Biraz elinizin büyük olması iyi olacaktır.
Onun dışında gayet iyi özellikle gece flaş ile birlikte çok güzel fotoğraf çekiyor.

A50 alternatifi çok olan bir telefon ve bu kadar alternatif arasından bu telefonu önermem. Ben Xiaomi Mi 9 Se satın aldım. Elime çok iyi oturuyor, kamerası çok iyi ve Ram 6GB olduğu için hızlı. 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. İnternetten 2000-2500 arasında bulunuyor.

Bence alma bi kaç gün önce burada bir arkadaşın a50 si vardı sanırım şarj girişi bozulmuştu serviste değiştirmemişler samsung pişmanlıktır falan diyordu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı