Samsung Galaxy A52 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
3000-4000 TL
@UBerk, karar verdiniz mi?
Dilerseniz konuyu temizleyip devam edebiliriz. A52 güzel cihaz, alınır.

Konunuzda bu kadar kirlilik olduğu için özür dilemek istiyorum kendi adıma.

Xioami bence daha iyi. Ne yapacaksın düşüncelerimi mi değiştireceksin? Ayrıca buradan bu çıkarımı yapamıyorsan bu da senin sorunun.
Xiaomi'nin neresi iyi Allah aşkına? Anca kamerasını cartını curtunu övsünler. Yazılımı ve teknik servisiyle rezalet bir marka. Xiaomi kullanıyorsan bi gün o telefonun başına bir şey gelirse o zaman görürüm ben seni 😃.

Bu mesajı diğer forumlara gösterip “Rekabet ettiğiniz adamlara bakın” diyeceğimden şüpheniz olmasın.
Demezsen hatrımız kalır. Sağ üst köşedeki çıkış tuşuna basabilirsiniz.

Öznel düşünce diye yalan yanlış bilgi ver sonra yok bu benim öznel düşüncelerim, sizi bağlamaz ne yazacağım kafasında takıl. Öyle bir dünya yok, yanlış bilgiye müsamaha yok burada. Öznellik altında yanlış bilgi veremezsin.

@UBerk Özür dilerim senden, konu maalesef buralara geldi.

Son düzenleme:
Memnun kalmadım.
Bence Samsung alma. 1,5-2 yıl sonra telefon kullanılamaz hale geliyor.
Genelleme yapılmış burada. Şahsen Galaxy Ace bile kullanmış biri olarak ''amacına yönelik kullanımda'' kasma vb. hiç bir zaman yaşamadım. Farklı olarak kullandığım tek telefon LG G3'tü. Galaxy J5 2016, J7 Prime, Galaxy A31, Galaxy ACE, Galaxy Note 4 vb. bir çok Samsung telefon kullanan biri olarak şu zamana kadar 2. sene sonunda kastığı için telefon değiştirdiğimi hatırlamıyorum zira kastığına şahit olmadım. J5 2016 gibi bir cihazda PUBG oynamaya kalkarsanız elbette hüsrana uğrarsınız zira bu olay GTX 650 ile CP77 oynamaya benzer. Babam şu anda Galaxy A5 2016 model telefonunun 5. senesi neredeyse ve telefonda çizik dahi bulunmayıp en ufak bir ara yüz takılması yaşadığını, bu olayla alakalı bir şikayette bulunduğunu hatırlamıyorum. Kısacası milattan önce kalma klasik laflarla genelleme yapıp sonra ''ben memnun kalmadım'' deyip çevirmeye çalışmanız yanlış bir hareket. Samsung'un güncel telefonunu önermeyip iPhone 6-6S önermeniz daha komik bir mesele zaten zira şu anda çevremde ne kadar iPhone 6-7 serisi kullanan varsa hem batarya hem performans olarak şikayet ediyor.

Öznellik altında yanlış bilgi veremezsin.

@UBerk Özür dilerim senden, konu maalesef buralara geldi.
Bana göre doğru. Sen onu bunu bırak da attığım konu özetini oku.
@UBerk, karar verdiniz mi?
Dilerseniz konuyu temizleyip devam edebiliriz. A52 güzel cihaz, alınır.

Konunuzda bu kadar kirlilik olduğu için özür dilemek istiyorum kendi adıma.
Sen olmasan kirlenmezdi. Adamın @BERWAR girmeseydi konu buralara gelmezdi. Adamın geldi konuyu çarpıttı. Hadi eyvallah!

Son düzenleyen: Moderatör:

Yahu gitsene tutan yok seni hesabı kapatın diyorsun hala yazıyorsun.

Sen olmasan kirlenmezdi. Adamın @BERWAR girmeseydi konu buralara gelmezdi. Adamın geldi konuyu çarpıttı. Hadi eyvallah!

Hala bana göre diyor anlamada sorun mu var? Genelleme yapamazsın diyor hala uzatıyorsun.😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı