Samsung Galaxy A52 nasıldır?

Bütçe
5400

Tamer Özer

Hectopat
Merhaba, A52'yi almayı düşünüyorum.
A52 nasıldır ondan bahsedelim.

Öneri yapmak isteyenler 5400TL'yi geçmeden yapabilirsiniz.

İstediklerim:

Kamera, uygulamalarda gezerken kasmaması (Google'da gezerken), en az 6 RAM'li, en az 5 inç ve Huawei önermeyin.

Önceliğimiz A52'yi konuşmak olsun.

Merhaba, A52'yi almayı düşünüyorum.
A52 nasıldır ondan bahsedelim.

Öneri yapmak isteyenler 5400TL'yi geçmeden yapabilirsiniz.

İstediklerim:

Kamera, uygulamalarda gezerken kasmaması (Google'da gezerken), en az 6 RAM'li, en az 5 inç ve Huawei önermeyin.

Önceliğimiz A52'yi konuşmak olsun.

Hocam bütçeniz 5400'SE A52 almanıza pek gerek yok.
A52'yi konuşacak olursak kutu içeriğinin pek iyi olmamasını saymazsak gerçekten çok iyi bir cihaz.
4000 TL bütçeye (oyun odaklı aramıyorsanız) en iyi seçenek olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla.

Hocam bütçeniz 5400'SE A52 almanıza pek gerek yok.
A52'yi konuşacak olursak kutu içeriğinin pek iyi olmamasını saymazsak gerçekten çok iyi bir cihaz.
4000 TL bütçeye (oyun odaklı aramıyorsanız) en iyi seçenek olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla.

A52'yi direkt alabilirim ama önerebileceklere 5400 TL diye söyledim.

Fazla kafa yorma, al geç. Canavar gibi. (A51 kullanıyorum)

Cevabınız için teşekkür ederim 😀

S20 FE Snapdragon versiyonunu öneririm. A52'de fena değil ancak malzeme kalitesi kötü.

S20 FE ekran sorunu olduğunu söylediler. Dokunmatiği, çok ısınması, kendi kendine açıp kapanması olduğunu söylediler.
Oyun için almıyorum da Wild Rift'i rahatça Full grafiklerde oynatabilir mi? Ayrıca sosyal medyada akıcı mı, 1080p video akıcı mı?

Hocam neredeyse 2 yıl olacak Samsung A50'yi kullanıyorum. Herhangi bir kasma, donma vs. yok.

A52'yi direkt alabilirim ama önerebileceklere 5400 TL diye söyledim.

Cevabınız için teşekkür ederim 😀

S20 FE ekran sorunu olduğunu söylediler. Dokunmatiği, çok ısınması, kendi kendine açıp kapanması olduğunu söylediler.
Oyun için almıyorum da Wild Rift'i rahatça Full grafiklerde oynatabilir mi? Ayrıca sosyal medyada akıcı mı, 1080p video akıcı mı?

1080p video oldukça akıcı. Ben oynuyorum şahsen 60FPS Low da oynuyorum ve sabit 60FPS alıyorum. Yüksek ihtimalle oynatır. Sosyal medya kullanıyordum bir ara, oldukça akıcıydı. Yani A50 kasmıyorsa A52 de kasmaz.

Hocam neredeyse 2 yıl olacak Samsung A50'yi kullanıyorum. Herhangi bir kasma, donma vs. yok.

1080p video oldukça akıcı. Ben oynuyorum şahsen 60FPS Low da oynuyorum ve sabit 60FPS alıyorum. Yüksek ihtimalle oynatır. Sosyal medya kullanıyordum bir ara, oldukça akıcıydı. Yani A50 kasmıyorsa A52 de kasmaz.

Aynı fikirdeyim. Hocam arkadaşım A51 kullanıyor ve hiç kasma, donma olmadığını söylüyor. İnşallah alacağım. Yanıtınız için teşekkürler😃

Geri
Yukarı